Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 14éves lány szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14éves lány szedhet fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Én márciusban voltam 15 éves és most tartok a negyedik levél fogamzásgátlónál. Azért kezdtem szedni, mert 2 hónap alatt háromszor szakadt ki az óvszer és egyszerűen féltem a szeretkezéstől a párommal. Aztán megbeszéltem anyuval és azóta fogamzásgátlót szedek. Orvos írta fel, ő is egyetértett a döntésünkkel, főleg, hogy menstruáció alatt nagyon erős hasi görcseim voltak, egyszer eszméletvesztés is bekövetkezett miatta. Amióta szedem a gyógyszert, nincsenek fájdalmaim és el tudok lazulni, normális lett a szexuális életünk.
2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak nincs rohadt nagy indokod rá, ne szedj fogamzásgátlót. Felborítja a hormonháztartásod létrehoz egy mesterséges menstruációt egy kifejletlen szervezetbe aztán meg később mikor abbahagynád a szedését csodálkozhatsz hogy nem jön meg és nem lehet gyereked! Fogamzásgátlót kifejlett szervezet szedhessen csak. Én tuti korlátoznám a korhatárt 18 évre... -.-
2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
87%
azért ha rövid időn belül 3szor kiszakad a gumi akkor inkább meg kéne nézni a dobozban található tájékoztatón a használati utasítást..ez ugyanis nem normális. 14évesen meg kifejezetten egészségtelen szedni hiszen ez mégis csak hormon nem pedig pattogós cukorka. persze mai világban simán eltudom képzelni hogy egy doki kiírja..
2011. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

Egy lelkiismeretes orvos NEM írja fel akármit csinálhatsz.

Nem érdemes szedni ilyen fiatalon. Mivel minden ott folytatódik ahol abbamarad, amikor abbahagyod. De az is lehet hogy (mivel még ki se fejlődött a méhed mérete stb, és kell egy bizonyos év rendszeres menzesz), később se gyerek se egészség...

Sőt még egy dorgálást is kapsz mellé hogy ennyi idősen szexre van idő akkor egy rákszűrésre is illik elmenni.

Én csak fogamzásgátló HATÁSÚ gyógyszert szedek, de évente 2x kell vérvételre járnom, mivel nagyon húzzák a szájukat hogy fiataloknak írják fel. Én is korlátoznám a fogamzásgátló 18-ra, és kötelező vérvételekhez de az óvszer lehetne nagyon olcsó vagy ingyenes, sőt a fogamzásgátlóra is járhatna támogatás. Mert a pénz miatt sokan inkább kockáztatnak inkább...


Ráérnél vele NAGYON. Ha szexelni akarsz ennyire akkor ÓVSZER! és megfelelően használata.

17/L

2011. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Ezigen válasza:
96%
ingyen óvszer..:D minden retardált azzal szaladgálna az utcán a fejére húzva
2011. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%
'4 évesen nem kellene szexelni, és 15 évesen sem, ha nem tudjátok normálisan használni az óvszert ne szexeljetek, bár a te tested. Csak aztán ne csodálkozz, ha majd ne adj isten problémáid lesznek a gyógyszer miatt. Nem véletlen, hogy magára adó nőgyógyász 16 év alatt nem ír fel fogamzásgátlót, mert nagyobb a veszélye, mint a haszna, főleg, hogy nehogy már ahhoz annyira meg kelljen valakinek magát erőltetni, hogy legalább 16-ig kibírja...
2011. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez ultra gáz.
2011. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

szedhet mellesleg 14 évesen nem sak azért lehet szedni mert le akar feküdni valakivel..

lehet olyan problémája van! Volt osztályátrsam nyolcadikban szednie kellett..

2011. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

1. Orvos nem írja ki.

2. Ne szexelj 14 évesen, hidd el nekem volt osztálytársam megtette, nagyon megbánta.

3. Ha nagyon akarsz mondd a fiúnak vegyen óvszert, olyan helyen ahol nem ismerik, persze ha nem 18 éves.

2011. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%
De most mit van el mindenki azzal, hogy szexelni akar? Lehet, hogy tényleg a menstruációja miatt. Attól, hogy ebbe a témakörbe írta, nem azt akar!
2011. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!