Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fog.gátló, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fog.gátló, ami miatt nem kell megszakítani a szeretkezést (nem gumi és nem tabi)?

Figyelt kérdés

hallottam már hüvelykúpról, meg hasonlókról, de úgy tudom, hogy ha azt használnék, akkor meg kéne állni menet közben... van olyan, amit mielőtt elkezdjük, előtte felhelyezek és hatni fog akár egy óra múlva is?

mindenféle fog.gátlóhoz kell recept, hogy kiadják a patikában?


2009. márc. 22. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hormontartalmú tablettákhoz kell, csak orvos írhatja fel.

Elvileg a helyi fogamzásgátlókkal se kell megszakítani, de úgy nagyban növeled a teherbeesés esélyét. Esetleg hüvelytampon (Pharmatex termék) a legbiztonságosabb az ilyen helyi készítményekből, de nagyon drága és azt se merem állítani, hogy jó úgy is ha nem szakítjátok meg. De ez tűnik a legbiztonságosabbnak közülük.

Van esetleg pesszárium, ami a méhszáj elé felhelyezett kis gumisapka, ami elzárja a spermiumokat, de ezt is orvosnak kell felírnia, ő tudja megállapítani mekkora mérek kell belőle, és a felhelyezés is nehézkes.

2009. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Injekció, hüvelygyűrű.
2009. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ez a hüvelytampon kb mennyibe kerül?
2009. márc. 22. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát...,ha a hüvelytampon ugyanaz,mint a hüvelykúp,akkor:

Pharmatex hüvelykúpot gyógyszertárban lehet kapni, 10 db volt 2 éve 2800Ft. Gondolom azóta némiképp felment az ára. Szerintem jó. Szex előtt 10 perccel feldugod és már kész is a védekezés.(muszáj a 10p,hogy elolvadjon odabennt)Nekem bevált.

2009. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi! és akkor ez vény nélkül kapható ugye?
2009. márc. 22. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link] és írd be keresőbe, hogy pharmatex. Kiírja az árakat.

2009. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen,vény nélküli. Bármelyik gyógyszertárban kapsz.
2009. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2009. márc. 22. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
veny nelkul kaphato. de csak megszakitassal hasznaljatok, maskepp kockazatos. es olvasd el a tajekoztatot, furdes stb miatt mert fontos!! maskepp nem fog hatni.
2009. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tampon nem kúp. A kúp felolvad és kifolyik, maszatol, és olvastam olyan véleményeket is, hogy kellemetlen illatú, csíp is. A tampon egy puha szivacs, spermaölő anyaggal átitatva, felnyomod a méhszájig és 24 órán át védett vagy. A kúppal ellentétben mechanikai védelmet is nyújt (a kémiai mellett), mert kicsit akadályozza a spermiumok átjutását a méhbe. Van 6-os kiszerelésben, 5000Ft, 2-es 1300 körül azt hiszem. Szóval csak alkalmi kapcsolatokra éri meg szerintem, vagy ha nagyon ritkán szeretkeztek. Rendszereshez jobb a kúp (olcsóbb), viszont mindenképp megszakítással.
2009. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!