Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlód ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlód ajánlanád leginkább?

Figyelt kérdés

24/L

Tapasztalatokat is írhattok.


2011. jún. 15. 14:38
 1/10 Max9009 ***** válasza:
89%
Szia! Pali vagyok de majdnem minden nőm a LINDEQUETTE
2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Max9009 ***** válasza:
100%
BPOCSCSAK VÉLETELN MEGNYOMTAM az entert, na szal ez a nagyon kis hormontartalmu és ezt írják fel legtöbbszőr ára asszem mos 5-6ezer forint.remélem nem modntam baromságot, de ez a tapasztalat.szia
2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jangee. Ezt szedem már lassan egy éve. Kezdetben voltak mellékhatások, de az mindegyiknél van, de nagyon enyhék, és hamar elmúltak.

Régebben a novynette-t szedtem, de ezt manapság nem ajánlják. Ennél kezdetben semmilyen mellékhatás nem volt, mikor már egy éve szedtem akkor jöttek elő (ezek sem voltak súlyosak)

Ami még jó, az a Rigevidon állítólag, anyukám javasolta, neki ez vált be.

De szerintem a nőgyógyász is a Jangee-t fogja javasolni, amúgy meg az első vizsgálat során kideríti, hogy melyik való neked.

2011. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Max9009 ***** válasza:
100%
Javítok Lindynette;) sorry:D
2011. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Én a Dienille-re szavazok. 15 éves vagyok és már 4 hónapja szedem. Az egyetlen mellékhatása, hogy nőttek a melleim, aminek még örülök is. Nem tapasztaltam, hogy nőtt volna tőle az étvágyam, sőt, még talán csökkent is.
2011. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Qlaira. Több, mint egy éve szedem. Egyetlen mellékhatása a fejfájás volt az 1. hónapban, kb 5x kellett bevennem rá gyógyszert. Picit nőttek a melleim. Az étvágyam nem változott, kicsit fogytam (nagyon sokat edzek, sportolok).

A ciklusom rendszeres, szinte órára pontosan jön meg mindig. Nagyon kis mennyiségű, és 3 napig tart.

Mit mondjak még? Imádom :).

A doki azt mondta, hogy ez egy eléggé új tabletta, próbáltak olyat kifejleszteni, ami a lehető legközelebb áll a szervezeted által termelt hormonokhoz. Állítólag ez a legjobb, ami van mostanában :)

2011. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mercilont szedek, és semmi mellékhatást nem tapasztaltam.
2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem ajánlás kérdése. Attól, hogy vkinek bejön vmelyik, lehet, hogy neked iszonyat durva mellékhatásaid lesznek tőle. Az orvosnak kell megállapítani, hogy neke melyik lehet jó (persze az sme garancia...).
2011. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

A válaszolók nagy része, hacsak nem nőgyógyászok vagy orvosok, semmit se ajánlgassanak. Mindenkire máshogy hatnak.


A 15 éves válaszadónak üzenném, hogy 4 hónap alatt még éppenhogy megszokta a szervezeted a tablettát, simán lehet gond ez után is. Nameg persze 15 évesen tablettát szedni nem épp a legegészségesebb dolog.


A legjobb ha elmész a nődokidhoz és teljesen kivizsgáltatod magad, mert így elkerülheted a későbbi vérzést, libidócsökkenést, gombásodást, hízást, csak hogy a "legkellemesebbeket" említsem.

2011. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ajánlani éttermet,kozmetikát, fogorvost, meg zöldségest szoktak, nem fogamzásgátlót. Egyáltalán nem biztos, hogy ami Marinak meg Julinak bevált, neked is be fog. Körülbelül 25 féle gyógyszer van Magyarországon forgalomban, gondolod, hogy majd egy laikus megmondja neked, melyik a legjobb? Vicc...
2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!