Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lépsz, ha a pasi kijelenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépsz, ha a pasi kijelenti, nem használ óvszert sohasem és nem is fog?

Figyelt kérdés
Neked pedig a hormonális megoldás nem javasolt.
2011. jún. 13. 18:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%
Rendben van, de te fizeted az abortuszt:D
2011. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak: Rendkívül szellemes vagy, arra nem is gondolván, hogy a csajnak esetleg nem is lehet gyereke többé, ha a méhfal megsérül..
2011. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy viszlát. azért nem mérhető össze az óveszer és a hormonális terhelés. egy pasinak az csak egy tabletta, de egy nőnek komoly rizikó, de ezt nem fogják fel.

én szedhetnék, de nem teszem. vegyen fel óvszert, nem invazív, nem drága.

ha a pasiknak lenne tabletta két kézzel tiltakoznának ellene, az biztos. akkor meg?

2011. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném a jó büdös francba :)

Meg a nemibeteg gondozóba...ki tudja milyen nőkkel volt előttem gumi nélkül...fúj.

2011. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
23%

"Fel sem hozza az egyéb lehetőségeket sem. Akkor meg????"


te felhoztál egyéb lehetőségeket? szerintem nem. akkor erről ennyit.


többieknek ömlesztve:


"azért nem mérhető össze az óveszer és a hormonális terhelés... ...de egy nőnek komoly rizikó"

mint ahogy a zokniban vagy zokni nélkül lábat mosni sem. nem komoly rizikó. rendes kivizsgálással, ha olyan orvost választ magának, aki teszteket is csináltat, akkor semmivel nem rizikósabb, mint az a halom kemikália, amit szépítkezés, hajápolás stb címén magatokra döntötök nap mint nap.


"ki tudja milyen nőkkel volt előttem gumi nélkül...fúj."


neked meg eléggé sajátságos a gusztusod. ha felhúzza a gumit, akkor mindegy, milyen rüfkével volt elötte? elárulom neked, a lapostetűtől pl. pont nem véd az óvszer...

2011. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

A tablettáról annyit, hogy marha könnyen ajánlgatják a pasik nőknek meg olyan csajok a többieknek, akik néhány hónapja szedik...

Nekik üzenem olvasgassanak csak itt, ezen az oldalon a teherbeesés témakörben. Hogy hány nó van, akinek a tabletta abbahagyása után nem áll vissza a peteérésük és csak hosszas orvosi kezelések után lehet egyáltalán gyerekük (ha lehet...). Miért? Mert azt nem lehet látni semmilyen vizsgálattal, hogy rád milyen hatással lesz a tabletta. Amikor vért vesznek a felírásnál, akkor csak azt nézik, hogy a májad rendesen működik-e. Azt a kutya nem nézi, hogy van-e normális peteérésed vagy bírd-e a hormonokat. az majd akkor derül ki, hogy mit vágott szét a szervezetedben, ha leteszed. Ha egy nő nem akar tablettát szedni akkor ne szedjen. A saját döntése és a saját felelőssége is az, hogy hogyan cseszi tönkre a testét. De nehogymár azért kényszerüljön erre, mert egy idióta kis p*cs, aki benyelte a nagyfiúk dumáját, hogy fúj óvszer, meg zokniban lábat mosni meg kényelmetlen stb., rinyál, hogy ő nem húz gumit....


25/N

2011. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

te aztán sokmindent tudsz a tablettáról fiú létedre. neked végülis nulla gondod van vele.

nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy tudja mit: ha csöpp esze van a jól működő ciklusát nem teszi tönkre hormonokkal. valóban sokaknak nem áll vissza a ciklusa, nehezen esnek teherbe, állandó fertőzésekkel küzdenek.

mint már mondtam, alig várom, hogy jöjjön a férfi fogamzásgátló. majd meglátjuk milyen lesz a népszerűsége.

2011. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
De ha jön a férfi fogamzásgátló szerinted nagyon fognak aggódni, hogy bevegyék időben és rendszeresen? Szerintem lesz.rják, akkor rájönnek, hogy "áhhh, nekem jó a gumi is"
2011. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval. Engem is kikészített a tabletta. És kedves kérdező, én is így cselekedtem volna a helyedben :). Ő undorodik az óvszertől, de a te egészségedet komolyan károsíthatja a tabletta..szóval nem tehető egy lapra a kettő.

20/L

2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
*vagyis az utolsó előttivel
2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!