Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Postinor beszedes utan,12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postinor beszedes utan,12 nappal megjott a menstruaciom. Ez kizarja a terhesseget?

Figyelt kérdés
A rendes idopontban jelentkezett,csak kicsit hig volt.Miutan elmult (5 napott tartott) csinaltam egy terhessegi tesztet,negativ lett.Kizart ,hogy terhes legyek?
2009. márc. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.
2009. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem nem lehetsz terhes.

hogy jutottál Postinorhoz mikor már nem forgalmazzák légyszíves adj rá választ mert nekem is jól jönne néha

2009. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem forgalmazzák, annak oka van, mégpedig olyan, ami miatt többel kötnéd be, mintha elmennél orvossal felíratni egyet. Ne légy buta! Mellesleg forgalmazzák egy sokkal enyhébb fajtáját, lehet, hogy nem is ugyanazon a néven. De csak enyhítettek rajta. Sok nőnél olyan fokú vérzést okozott, aminek örültek, ha sikerült elállítani végül... Ha nem, akkor annyi... De te tudod.
2009. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek,Erdelyben,s itt adjak recept nelkul is 18 ev folott:)
2009. márc. 22. 09:05
 5/5 anonim válasza:
Nálunk Szerbiában is adják a Postinort vény nélkül, nekem még a koromat sem kérdezték.
2010. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!