Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utálom az óvszert a csajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az óvszert a csajom meg nem szeretne tabletát szedni mit ajálotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Valaki annak tart, valaki nem, mivel a szépség relatív. Az a fő, hogy a párom annak tart :)
2011. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció ált mindenkinél más.

Valaki sokat vérzik, valaki keveset. Valaki csak 3 napot, valaki 1 hetet. De olyan is van, hogy valakinek változó, mint időre, mint mennyiségre.


Ha a barátnőd a menstruációkor a legapróbb változást észleli a menstruációjában pl. kevés a vérzés (pecsételő vérzés), barna a vérzés... akkor lehet esély rá, hogy ez álmenstruáció. Ennek oka lehet, az, hogy a terhesség friss, és a szervezet még emlékszik a dolgára ezért "megszokásból" leválik a méhfal.


Az utolsó kérdésedre válaszoltam.

2011. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

az egy dolog hogy kiverem magamnak de jobb volna sex közben meg szopatni nem igaznán akarom hogy szopjon nekem az olyan mint ha megaláznám"


Gusztustalan vagy. Hogy csak erre tudsz még gondolni. Nem nagy a fantáziád. Mindegy, hagyjuk. A beszédstílusod sem valami...

2011. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:

Ha semmiféleképpen nem akar fogamzásgátlót szedni a barátnőd(pedig javaslom), te pedig nem élvezed a szexet óvszerben, akkor javaslom hogy próbáljátok ki ezt a kúpot:

[link]

Egy próbát megér! Én már kipróbáltam és észrevehetetlen. Amúgy állandó használatra én nem merném használni, de ezt így lány szemmel mondom.. de a megszakítátos szexre tökéletes! Ennek a használatánál nem kell félni az esetleges terhességtől, az előváladéktól pedig végképp nem.

üdv.: 19,lány

2011. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Utolsó lánynak üzenem, hogy jófej csaj lehetsz :P

22F

2015. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!