Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utálom az óvszert a csajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az óvszert a csajom meg nem szeretne tabletát szedni mit ajálotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
81%
Teszkaus parmezán sajt zacskóját!! Még pircing is van a végin!!
2011. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Sokan azt állítják, hogy rendesen menstruáltak terhesség első pár hónapjában. De általában ha megjön és terhes, akkor máshogy jön meg, mennyiségileg, színileg stb...
2011. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
21%

OFF:

én az ilyen nőktől vagyok kiakadva, itt fröcsögnek, meg okoskodnak, miközben fingjuk sincs arról, h nem minden férfinak egyformán érzékeny a pénisze.


ha majd lompost növesztettek, és ak próbálják ki gumi nélkül, majd azzal, ak okoskodjanak itt.

2011. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
akkor végülis ha most megjön neki akkor még lehet terhes nem ??
2011. jún. 7. 18:22
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Hé, a nők nagy százaléka tablettát szed, azért hogy a férfiak ne nyavalyogjanak a gumi miatt.

Amúgy meg hogy ha alkalmi partner van, akkor kötelező a gumi, senki se akar betegséget elkapni.

Igen, attól hogy megjön, még lehet terhes,de kicsi az esélye. Arra kell figyelni, hogy ugyanolyan e mint eddig.

2011. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy ugyan olyan e mint mindig ??
2011. jún. 7. 18:29
 37/55 anonim ***** válasza:
Mondd, te hány éves vagy, hogy ilyeneket kérdezel?
2011. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

20 de bevalom őszintén hogy nem sokat szexeltem és most kicsit parázom hogy mi lesz. Lesz e gyerek vagy nem ennyitől

meg nem nagyon érdekelt volt kapcsolataimba hogy megdugom és mi lesz csak megvolt és annyi de ezzel együtt is maradok én nem nagyon akarom hogy még közbe jöjjön egy baba

2011. jún. 7. 18:34
 39/55 A kérdező kommentje:
meg mivel fiu vagyok nem értek az ilyenekhez ez érthető nem nézem hogy jön meg a csajoknak a havi így nem is tudom milyen de ha neked ez hülye kérdés bocs mert én látam ennél sokkal hülyébb kérdéseket szinte a 75% az oldalnak hülye kérdésekből áll
2011. jún. 7. 18:36
 40/55 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzatok Krisztivel, de komolyan. Jól ellennétek.
2011. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!