Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt szeretne'm megtudni h mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretne'm megtudni h mi a ve'leme'nyetek arro'l, hogy ha kilyukadt a gumio'vszer azuta'n miuta'n a pa'rom elment akkor mennyi az ese'llye, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Az o'vszer ege'szen felu:l lyukadt ki teha't csak amikor kivette azuta'n fojt ki belo"le a me'hsza'jamhoz. Ez okaozhat terhesse'get? A he'tve'ge'n kell megjo:jjo:n a mensesem taha't ma'r nem to:rte'nhet petee're's. Vagy me'gis?
2011. jún. 20. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg nincsen peteérésed már,de lehetsz terhes!!! ha kilukadt lehetsz.mindegy hol van a luk,ne kockáztass,ha nem akartok picit...
2011. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném megtudni, mi ez a ' jel, minden szóban? Lejárt a "w" korszaka?

Az a baj, hogy közvetlen mensi előtt lehetséges a megtermékenyülés. (menstruáció utáni 10 nap az, amikor kicsi az esély, de ekkor sem 0-a)

10 nap múlva azért nézzetek egy tesztet.

2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nő bármelyik napon teherbe eshet!!!! Mikor tanuljátok már meg?


Én a helyedbe nem várnék 10 napot meg mittom én. Mennék a tiniambulanciára 72 órás fogamzásgátlót felíratni. Ha kicsúszol az időből akkor mehetsz abortuszra...De te tudod....

2011. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne keverjük az abortusz 12-ig hétig lehet elvégezni, szóval abból még nem csúszik ki...az esemény utáni tabletta az amit szigorúan 72 órával a szex után kell bevenni.

Bár tény, hogy jobban jártok ha a biztonság kedvéért vesztek egy esemény utánit. Jobb mint egy esetleges terhességmegszakítás.

2011. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértelmezted a válaszom.

Nem azt írtam, hogy kicsúszik az abortuszból. De ha vár 10 napot akkor kicsúszik a 72 órás tabletta lehetőségéből, és utána már csak az abortusz segít a nem kívánt terhességen...

2011. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a Postinor tabletta megfelelo" lenne?
2011. jún. 20. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

11:44

Nincs ékezete te agyoniskolázott,

Egyébként pedig zerintem kicsi az esélye a terhességnek

2011. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Postinor? Ilyet találtál otthon? Van már modernebb is, ha jól tudom. Menj, és írass fel egyet, az orvos nem fog leb*szni, ha ettől félsz. Csak menj el! Ja, és inkább hagyd ezeket az ékezeteket, inkább ne legyen semmi, csak ezt ne csináld, mert nem lehet olvasni a szöveget tőle. Bocs.
2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!