Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha belém élvez óvszerrel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belém élvez óvszerrel, akkor utána mikor vegye ki? Azonnal vagy hogy?

Figyelt kérdés

le akarok(18/L)feküdni a barátommal(20/L), de még szűz vagyok. óvszerrel fogunk védekezni, de nemtudom hogy

belém fog e élvezni, de ha igen akkor utána azonnal ki kell venni, nem? félek hogy bennem marad a gumi ez lehetséges?

bocs evvel nem vok tisztában


2009. márc. 19. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés: Óvszert csak patikában!

Vannak bizonyos hiedelmek, ami remélhetőleg csak urban legend, hogy a bevásárlóközpontokban, mások tűvel átszúrkálják a dobozt (a tartalommal, óvszerrel együtt).

Óvszert patikából, fogamzásgátlót nőgyógyásztól!

2009. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2009. márc. 19. 21:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy megszakítást IS, tehát a gumi MELLETT megszakítással IS! Eszembe nem jutna olyan marhaságot tanácsolni, hogy csak megszakítással védekezzenek, mert az xart sem ér. Tehát még 1x leírom: a gumi az első behatolás előtt kerüljön fel és mielőtt elmenne, vegye ki. Így biztos nem kell aggódnod teherbeesés miatt.
2009. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem akkor már inkább jobb,ha védekeztek kúppal/krémmel is+gumi...de akkor nyugodtan belédmehet...szegény pasi,ha már gumi van rajta,hadd ne kelljen megszakítania még azt is!
2009. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!