Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valakinek valami bevalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valami bevalt modszere?

Figyelt kérdés
Eddig Mercilont szedtem, de szörnyű mellékhatasai voltak, mindig depresszios voltam. most nem szedem, ovszerrel védekezünk, de mindig az a vége h bepanikolok h elszakadt e vagy nem. pedig durexet hasznalunk, ami még soha nem szakadt ki. spiralt meg ilyeneket nem akarok, a kúpokban meg nem bizok. a párom meg nem tudja megszakitani, még csak 20 éves, és egy éve élünk nemi életet. en 18 eves vok
2009. márc. 16. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát neked a yadine nagyon bejön,már évek ota azt szedem.át nem térnék ilyenre,h óvszer,émetr énis paráznék állandóan.nah,ennyit tudtam hozzászolni:)
2009. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem neked,hanem nekem nagyon bejön a yadine,bocs elirtam:)
2009. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nekem nem biztos h bevalik a yadine. az alacsony hormontartalmu? mert nem merek magas hormontartalmut szedni, mert nem akarok hizni.
2009. márc. 16. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Irány orvoshoz, hogy írjon föl valami mást.
2009. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mar tervezem egy ideje, csak az az orvos akihez jarok, vagy szabadsagon van, vagy nincs hely. az a legrosszabb h a Mercilont is szinte ránézésre irta fel. se vérvétel, se semmi. csak egy altalanos vizsgalatot végzett el.
2009. márc. 16. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

jó kis doki... -.-'

Keress másikat...

Amúgy én is mercilont szedek. Nálam semmi probléma se volt. Habár engem rendesen kivizsgált. Sőt a mercilon nagyon alacsony hormontartalmú...

-Annál alacsonyabb már csak a hüvelygyűrű...

2009. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van még vmi ami alacsony hormontartalmu? ugyanolyan mint a MErcilon?
2009. márc. 16. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Milligest, novynette, lindynette 20, harmonet, meliane, femoden, minulet...Ezek a mercilonnál sokkal alacsonyabb hormontartalmúak.

Amúgy nem neked kell választani, hanem a dokinak! Ki kell próbálni másikat is.

Nekem a lindynette-től vannak mellékhatásaim még 2 hónap után is, úgyhogy úgy néz ki, váltanom kell. A gumiban meg én sem bízom, állandó rettegés, nehogy elszakadjon, ezért legtöbbször megszakítást használunk mellette.

2009. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál egy szinten vannak a mercilonnal mert, mind 1 fázisos tabi...

Amik magas hormon tartalmúak azok Tri- azaz 3 fázisos tabik...


Sajnos az orvos dönti el milyet ír fel...

2009. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fiatal lanyoknak ugy tudom nem adnak magas hormontartalmut. ha olyat ad, akkor inkabb nem is szedem. mi is megszakitjuk gumi mellett. de hat az ugy nem a legjobb. amig szedtem a tabit nem kellett szinte minden mozdulatra vigyazni, most meg.. :S jol van, majd okosabb leszek ha az orvos pontosan kiirja h milyen kell. csak gondoltam h addig is érdeklődök h mi van még.
2009. márc. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!