Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni ez esetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ez esetben? (fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

1,5 éve szedem a fogamzásgátlót(Cypromix),és mindig csak bementem a patikába, és kiadták vény nélkül. Most azonban csak vénnyel adják ki, háziorvos sem írja ki. A nőgyógyászom Szegeden van, oda járok egyetemre, most azonban itthon vagyok. Szerdán rendel csak a doki, de hétfőn el kellene már kezdenem a gyógyszert, mert véget ér a gyógyszermentes hét.


Mit csináljak?


2011. máj. 27. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló és vény nélkül adták? Hm... Akkor eddig volt valami baj és most lett normális a gyógyszerész.
2011. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ugyanakkor a háziorvos kiírhatná. Ha nem teszi, akkor keress fel egy másik nőgyógyászt akár a kórházi "ügyeletest" is, hisz neked csak egy recept kell. Viszont el ne mond neki, hogy eddig orvosi "ellenőrzés" nélkül szedted, mert lefordul a székről! :) Az én dokim, ha éppen nem rendel, és elfeledkezem róla, hogy íratni kéne, akkor a háziorvosom minden további nélkül kiírja.
2011. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes patikusod lhet neked is... O_o

Gyanítom akárhol is laksz, ott is van sztk és nőgyógyászat, menj el oda.

De háziorvos is kiírja, ha normálisan szedted, én is hasonlóan vagyok, mert időpontot nem kaptam, illetve csak arra a hétre, amikor már megjön, akkor ugye nem tudnak vizsgálni, szóval most elmegyek a házidokimhoz, kiíratok ele egyhavit és meg van oldva. De te most komolyan recept nélkül? Ha van nőgyógyászod és jársz is hozzá, akkor miért nem írattad vele fel? O_o

2011. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik patikában vagy a mostani patikusnak mond,h csak szerdán tudsz neki receptet vinni de legyen kedves kiadni neked hétfőn!!!!
2011. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért nem a nőgyógyásszal írattam ki, mert egyszer bementem más gyógyszerekért a patikába, gondoltam kikérem recept nélkül, és odaadták. Akkor miért rohangáljak "feleslegesen" a nőgyógyászhoz? Attól függetlenül járok kontorollra, de nem 3havonta. Akkor bepróbálok egy másik nőgyógyászt, hátha felírja nekem.

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. máj. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!