Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik azok a gyógyszerek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a gyógyszerek, vitaminom, amiket lehet szedni fogamzásgátló (mercilon) mellett?

Figyelt kérdés
mert hallottam olyat is, hogy egyes vitaminok is gyengítik a hatását a foggátlónak,mint az antibiotikumok...
2009. márc. 13. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
akarom mondani vitaminok :D
2009. márc. 13. 13:34
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
benne van a tájékoztatójában miket lehet szedni és miket nem. am az antibiotikumok közül sem gyengíti mindegyik. Hogy a vitamin gyengítené azt nehezen tudom elképzelni.
2009. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A vitaminok nem gyengitik. ez tuti. az antibiotikumok gyengithetik, de az is benne van a tajekoztatoban. egyebkent nincs mellékhatasa?
2009. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mmint minek? olvastam egy másik fórumon pl, hogy a c-vitamin gyengyíti a hatását... hát akkor nem tudom...mert a vitaminok sztem se gyengítik,csak gondoltam megkérdem...elkezdett egy hete fájnia fejem, voltam ideggyógyásznál, mert a nőgyógyász elküldött hogy megtudjuk miért,és ő azt mondta szedjek c meg b vitamint...uh akkor gondolom nem gyengíti...
2009. márc. 13. 14:55
 5/12 A kérdező kommentje:
mmint minek? olvastam egy másik fórumon pl, hogy a c-vitamin gyengíti a hatását... hát akkor nem tudom...mert a vitaminok sztem se gyengítik,csak gondoltam megkérdem...elkezdett egy hete fájnia fejem, voltam ideggyógyásznál, mert a nőgyógyász elküldött hogy megtudjuk miért,és ő azt mondta szedjek c meg b vitamint...uh akkor gondolom nem gyengíti...
2009. márc. 13. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

De, a vitamin is gyengítheti. Én sem akartam elhinni, amikor ezt olvastam, de több nőgyógyászt megkérdeztem és megerősítették az olvasottakat. Ilyen veszélyes vitamin pl. a C-vitamin. A cikk napi 1000 mg-ot említ, mint kritikus érték, de nekem már 300 mg feletti dózist is veszélyes mennyiségként említettek.

[link]

2009. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1g feletti c-vitamin...

ezért ajánlják az orvosok hogy, este gyógyszer reggel vitamin

2009. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt van az összes....sajnos ezekre az emberek figyelmét nem hívja fel senki...

így mindenki azt hiszi hogy, akkor is véd amikor nem is véd....


Hányás hasmenés gyógyszerek

2009. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ezért esik sok nő teherbe mert, kib*szot figyelmetlen...
2009. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem feltétlen a nők a hibásak a teherbeesésért, hanem a hozzá nem értő orvosok, akik nem hívják fel a páciensek figyelmét, hogy mire kell vigyázni! Miért az interneten kell megtudnom, hogy a sok C-vitamin miatt teherbe eshetek? Talán nem az orvosom feladata lett volna felhívni rá a figyelmet??? Még jó, hogy olvasgatok, különben lehet már rég babás lennék...De nem mindenki bújja az internetet, azon nők meg néznek nagyot, amikor a terhességi tünetek jelentkeznek, mert a kedves orvosuk nem érti a szakmáját. (csak azon nőkről beszéltem, akik önhibájukon kívül esnek teherbe, nem azért, mert az orvosi utasítást nem tartották be)

2009. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!