Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van, ha nem a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha nem a menstruációm első napján kezdem el szedni a tabit?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rendszeretlen volt a menstruációm, szóval volt, hogy hónapokig megvolt (kisebb-nagyobb intenzitásokkal), előtte meg hónapokig semmi. Szóval már egy ideje megvolt és akkor bevettem, egyik este. Utána szépen leis állt, most tartom szünetem, vasránap vettem be utolsót, tegnap este kezdett megjönni, még nem teljesen csak kezd.. Szerintetek ez mit befolyásol, hogy nem az előírtként kezdtem el szedni?
2009. márc. 13. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban befolyásolja, hogy nem hat rendesen. Ha élsz szexuális életet, akkor a tabi mellett még ugyanúgy védekezz mással is a következő levél befejezéséig... akkor már rendesen kell hatnia. Ha meg még nem szexelsz, akkor szedd csak tovább, egy idő után teljesen be fog állni a mensid.
2009. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet, két hét után csináltuk gumi nélkül, de úgy, hogy a végére vett fel óvszert a párom... Egy doki azt írta (ilyen neten kérdezős), hogy két hét után már lehet.. de nem tudom mit hihetek.. akkor még egy egész levél után leszek teljesen védett?
2009. márc. 13. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elejétől szedted volna, akkor mar az első szemtől védett volna. az attól is függ h a menstruaciod hanyadik napjan kezdted el szedni. mindenképpen hasznaljatok gumit, amig nem lesz vége az elős levelnek.
2009. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik orvos ezt mondja a másik azt.Nekem azt mondta az orvosom h a 2.levél szedésekor leszek csak védett van aki azt mondja h az első naptól fogva,vki azt h egy hét után.....akkor kérdem én?miért van az h számtalan nő esett teherbe úgy h már lassan egy éve szedte a tabit meg több hónapja....?csak 99 % san véd.Én mindenki helyében azért megvárnám az 1hónapot.

Nem véletlenül van úgy előírva h a mensid első napján kell bevenni és ezzel szinte minden doki egyetért.Tehát inkább védekezzetek még,ha meg fenntartásaid vannak akkor konzultálj dokival.

2009. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a számtalan nő azért eshetett teherbe,mert nem szedte rendesen!

Ha a mensid első napjától szednéd, már rögtön védett lennél, hisz már abban a hónapban megakadályozza a teherbeesést!

2009. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem a mensi 1. napján kezded szedni, akkor ált. 1 hónap kieg. védekezés szükségeltetik, ha nem így teszel, teherbe eshetsz.
2009. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva tájékoztatóra.
2009. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!