Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mondjuk éjjel 11 körül jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk éjjel 11 körül jön meg a menstruációm, és első levél fogamzásgátlómat szeretném bevenni, akkor ez számít az első napnak?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha vkinek megjön mondjuk éjfélkor, de csak 9 órakor kel, és aznap délután veszi be? Bizonyos nézőpontból ez már 2. napnak is számítható. Vagy túlbonyolítom, nem kell ezzel ennyit foglalkozni? (mert ugye nem mindegy..ha 1. napon kezdem szedni, állítólag azonnal védett vagyok, ha a további napokban, akkor kell kieg. védekezés).
2011. máj. 28. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy akartam írni, h bevenni= elkezdeni:D
2011. máj. 28. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell két hét kiegészítő védekezés (legalábbis az orvosom szerint), szóval felesleges azon a fél napon szenvedni. Akkor vedd be, amikor szedni szeretnéd.
2011. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szeretnék kísérletezni, hogy vajon tényleg rögtön véd-e , vagy sem..Bár gondolom nem hazudik a tájékoztató az azonnali védelemről, de azért jobb a biztonság, én is szeretnék egy ideig várni..csak kíváncsi voltam, ez hogy működik pontosan.
2011. máj. 28. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most kezdtem el(ma), és nekem si tegnap este jött meg, de nem voltam benne biztos, hogy az most tényleg a rendes mensi, ezért inkább kivártam a ma estét. úgyis 1 hónapig védekezünk máshogy, szóval mind1 volt nekem:) meg amúgy is jobb ha szombaton kezdem, mert ígyjobban jön majd ki a mensi:)
2011. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!