Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal "ala nature"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal "ala nature" vagyunk együtt ( most nem részletezném, miért nem védekezünk. ). Nem közvetlenül előtte veszi ki, hanem jóval előtte, hogy elélvez. Mennyi az esélye, hogy így teherbe tud ejteni?

Figyelt kérdés

Az előondóból is lehet "gyerek"?

Értelmes válaszokat szeretnék kapni, nem leszólásokat;

tablettát, egyéb hormonális készítményeket hormonproblámák miatt nem szedhetek, a gumira allergiás vagyok.

Szó szerint semmi lehetőség a "Kelenföldezés" - en kívül.

:P


2009. márc. 11. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
mi is védekezés nélkül voltunk együtt a párommal jó 2 évig, és nem voltam terhes egyszer sem. De igen elég veszélyes vállalkozás, hiszen sosem lehet tudni hogy mikor kerül mégis egy kis spermium beléd. Meg minden hónapban aggódni hogy most megjön-e vagy sem. Keresd fel a nőgyógyászod szerintem ha össze dugjátok a buksitok biztos talál neked valamit ami jó...
2009. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked egy terhesség és abortusz előbbre való, minthogy a párod elviselje azt a kis kellemetlenséget, hogy kellemetlen az íze...hát akkor kockáztassatok csak. Persze ő mossa kezeit, mit foglalkozzon vele, hogy milyen kockázatnak tesz ki téged...

Igen, léteznek gumik latexérzékenyeknek is. Sőt a pharmatexnek is van több változata... www.pharmatex.hu Ha nektek izgibb a parázás minden hónapban, hát rajta, csináljátok csak. 100-ból épp "csak" 35 nő esik teherbe megszakítással 1 év alatt. Ez nem kis arány. Ha nektek megéri a kockázatot, hogy a párocskádnak kényelmes legyen...

2009. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Van Lily Gold minispirál, amit nem szült nőknek is feltesznek, valamint latexmentes óvszerek.

Nálunk is ugyanez volt a helyzet egy időben, én májfunkció miatt nem szedhettem tablettát, ő pedig latexérzékeny, szóval nem egyszerű. Én a spirált nem tetettem fel, mert nem voltam benne biztos, hogy 3-4-5 éven belül nem szeretnénk-e babát...

2009. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A 9:41-es vagyok... még annyit hozzá, hogy bár bonyolult volt, de mérlegeltük, és még nincs itt az ideje egy babának, 22 évesen még fiatalnak, és talán felelőtlennek érzem magam. A megszakítás nálam akkor jöhetne szóba, ha megfelelő háttér, stb lenne, és nem lenne probléma, ha becsúszna egy baba.
2009. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

GYÓGYSZERTÁRBAN LÉVŐ ÓVSZERT KELL VENNI!!!!!!!!

én is allergiás vagyok és mi patikában vesszük

2009. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12%

csak azt nem értem miért ilyesztgetitek a kérdezőt.Négy gyermekem van .Mindegyik tervezett volt!!!!

Sosem védekeztem másként,és nem is aggódtam soha.

Mindig akkor jött a baba,mikor akartuk

2009. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ijesztegetés.. ezek tények. azért mert neked 'szerencséd' volt. de az a szerencse lehetett az is, hogy a gyermekeid apjának nem elég erősek a spermái. vagy hogy erősen savas a hüvelyed és nem jutottak tovább a 'szerelemcseppek' beli spermák. szerintem egyik legnagyobb butaság a világon, ha valaki ilyet tesz. ti tudjátok, lehet én vagyok a buta, hogy inkább félek, mint megijedek.... hát sok sikert, neked és hasonló társaidnak. csak gratulálni tudok!
2009. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én sem szedek fogamzásgátlót, a pharmatex bevált. Arra pedig h az ízét ne érezze az a megoldás, hogy először kényeztessen orálisan és aktus közben más ne érjen hozzád szájjal, közvetlen aktus előtt helyezd magadba a "cuccot".
2009. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!