Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal "ala nature"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal "ala nature" vagyunk együtt ( most nem részletezném, miért nem védekezünk. ). Nem közvetlenül előtte veszi ki, hanem jóval előtte, hogy elélvez. Mennyi az esélye, hogy így teherbe tud ejteni?

Figyelt kérdés

Az előondóból is lehet "gyerek"?

Értelmes válaszokat szeretnék kapni, nem leszólásokat;

tablettát, egyéb hormonális készítményeket hormonproblámák miatt nem szedhetek, a gumira allergiás vagyok.

Szó szerint semmi lehetőség a "Kelenföldezés" - en kívül.

:P


2009. márc. 11. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

pharmatex.hu - ez is jobb, mint a semmi. Nem hormon, nem gumi.


Kevés az esély, de van. Sokan védekeznek megszakítással, sikeresen, de ahhoz kell egy rakás szerencse is, hogy hosszabb távon ne sikerüljön be ilyen védekezés mellett a gyerek.

2009. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
minimális az esélyed,nekem is ez jött be,és akaratomon kívül sosem estem teherbe
2009. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esélyed. VAlahogy védekezz. Olyan nincs, hogy tényleg sehogy máshogy nem lehet.
2009. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pharmatex. Védekezni kell, mert ha meg véletlen egyszer becsusszan a gyerek, akkor meg leshettek. Azt meg gondolom nem igazán szeretnéd. Meg én még megkérdeznék egy nőgyógyászt is, hogy van-e valamilyen egyéb módszer.
2009. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most az következik, hogy jönnek a kifogások, de próbáltunk már hüvelytablettát is, de a páromat zavarta francia közben, mert érezte az ízét..

Spirált nem raknak fel, mert még nem szültem.

A hüvelygyűrű is horminális készítmény, és sajna érzékeny vagyok a legkisebb dózisra is.

A pesszáriumot még nem próbáltam, de hallottam, hogy az elmozdulhat...

2009. márc. 11. 21:43
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ess teherbe...komolyan most mit vársz?

Van lehetősége, ha amúgy is szeretnétek babát, akkor jó. Hosszabb távon ez ostobaság, elég totó szerű.

2009. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem élvez beléd, akkor hihetetlenül minimális.
2009. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt látszik, hogy megszakításos "védekezéssel" "csak" 35-en esnek teherbe a 100-ból egy év alatt.

Remélem te a másik 65-ben vagy :$

2009. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

nekem ennyi hozzászólásom lenne, hogy vannak kifejezetten olyan óvszerek, amiknek nagyon minimális az esély, hogy allergiás vagy. ami tudomásom szerint általában allergiát vált ki, az a spermicid vagy a latex. a spermicidet nem hiszem, mert írtad, hogy hüvelykúpokat használtál, az meg azt tartalmaz. Akkor latexre gondolok és ha emlékezetem nem csal, létezik latexérzékenyeknek is óvszer.

a másik... a párod érzi az ízét?.... aham akkor inkább ne érezze egy órát, de szívjon 18 éven át? mérlegelj, kislány!

2009. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pesszárium, zselével. Tényleg elcsúszhat, de kicsi az esélye. Olvass vissza, volt már több jó cikk.


Amúgy a kérdésedre: kb. 5%

Nem jó játék (bár az elején élvezetes - de később már nem).

2009. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!