Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idi utan ad vedettseget?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idi utan ad vedettseget?

Figyelt kérdés
Diane 35 fogamzasgatlot szedek. Bevettem az utolso szemet aztan megjott es mult szerdan kellett volna elkezdenem az ujabb pliket de nem volt lehetosegem beszerezni igy hetfon kezdtem el ujra. Igy is lesz hatasa? Es ha igen akkor mennyi ido vagyis hany szem tabletta utan ad vedettseget?
2011. máj. 11. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Most akkor jól értem, h majdnam egy hetet késtél vele? :O

Mert akkor már inkább be se kellett vna szedned. Hanem szintén a köv menstruációdnál kellett vna újra. Mert ha egy napot késel, azt mondom, két hét egyéb védekezés. De 5 nap??? Sztem várd ki a végét, h mikor meg hogyan jön meg, mert ezt most nagyon összeziláltad...

2011. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!