Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem el a Balera...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem el a Balera fogamzásgátló szedését. és ha a ciklusom 5. NAPJÁN kezdem el szedni, hány hét után nyújt védettséget? (mindehol mást mondanak)

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb,ha vársz 1 hónapot.Még az első napján bevett tabi után is érdemes várni ennyit (nekem a dokim mondta),de 5.napján még inkább ajánlott.Amúgy a tájékoztató írja,igaz az ott azt írja,ha első napján veszed,akkor azonnal véd,de én ebben nem mertem bízni és a dokim sem javasolta.
2010. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak mindenki mondja hogy muszáj az első nap bevenni a gyógyszert, én pedig több ok- ból sem tudtam bevenni első nap.. de remélem hogy így is védeni fog 1 hónap után.
2010. márc. 26. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha a 3. nap veszem be a tabit az is jó? nem baj ha nem az 5.nap?
2010. márc. 26. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs.
2010. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
5. napig várj, ha már az 1. nem vetted be!
2010. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kivártam az egy hónapot, annyit már kibírtunk. :)
2010. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!