Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellet lehetsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellet lehetsz terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy lehet de hogy veszed észre? Nem lesz megvonásos vérzés?


Köszi a választ


2011. máj. 9. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm teherbe esett fogamzásgátló mellett, de elvetélt, még mielőtt feltűnt volna a dolog, csak a későbbi orvosi vizsgálaton tudta meg. Teljesen normálisan, lelkiismeretesen szedte a tablettákat. Egyszer a 7 napos szünetben nem jött meg neki, hanem azt hiszem 3 héttel később (mikor már a következő szünetre készült), és sokkal többet vérzett a megszokottnál. Elment orvoshoz, hogy mi a baj, és akkor tudta meg mi történt. Hát így történt nála, másnál nem tudom milyen. De olvastam már olyat is, hogy hónapokig semmi tünete nem volt az illetőnek, csak feltűnően kerek lett a pocakja egyszer csak....
2011. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Egyszerűen jönnek a terhességi tünetek. Velem megtörtént.
2011. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg történhet!
2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jön meg a megvonásos vérzés, de ez sem törvényszerű. Normális szedésnél elvileg minimális az esélye, hogy terhes legyél.
2011. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én parázom egy picit. most jön a második szünetem, mióta szedem és az előzőben a második napon jött meg. ma a második napon vagyok és még nem jött meg. ha a szünetben nem jön meg irány a teszt.
2011. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de az általában nem megfelelő szedés mellett történik. Hányás, hasmenés (nem szívódik fel és nem pótolod), kihagyott szem, gyógyszerkölcsönhatások. Pl. sokan nem figyelnek oda, hogy akár egy egyszerű fájdalomcsillapító hatóanyaga is csökkentheti a fogamzásgátló hatását, vagy bizonyos gyógynövények. Tehát nagyon oda kell figyelni, hogy milyen készítményeket szedsz a tabletta mellett. Ha mindezekre felelősségteljesen odafigyelsz, nem szeded össze-vissza a tablettát, akkor nem leszel terhes, nyugi!
2011. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki rendesen beszed minden szemet, odafigyel, milyen gyógyszereket szed mellé, hasmenés-hányás esetén kiegészítő védekezést alkalmaz a ciklus végéig, NEM lesz terhes, ez ilyen rohadt egyszerű. Utálom az "én is meg a szomszédasszony is gyógyszer mellett lett terhes" című rémtörténeteket. Aki úgy szedi a gyógyszert, ahogy fentebb írtam, nincs mitől félnie.
2011. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!