Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinljak, hogy ne felejtse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinljak, hogy ne felejtsem el bevenni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Nagyon merges vagyok magamra. Harom honapja szultem, ket honapja szedek fogamzasgatlot, de rendszeresen felejtem el bevenni. Probaltam mar emlekeztetot beallitani telefonon, odarakni a fogkefe melle, vagy a kaves doboz melle, hogy ha ezekhez nyulok, akkor bevegyem, de mindegyik csak nehany napig mukodott, majd ugyanugy elfelejtettem, mert pl fogmosas kozben a gyerek sirni kezd en meg rohanok hozza es a tabletta kimarad.

Regen nem voltam ilyen hanyag, de a\\zutan ket evig huvelygyurut hasznaltam, majd ket evig a babaproject es a terhesseg miatt semmit, igy elszoktam a dologtol. Kulfoldon elek, itt meg nem lehet huvelygyurut kerni, mert meg nem ismerik. De nagyon nem jo, hogy ket honap alatt mar haromszor menstrualtam, mert most pl ket szemet is kihagytam egymas utan ciklus kozepen es megjott, ezen kivul meg ugyanugy nem ved igy, mintha nem is szednem.

Ti mihez kotitek a tabi bevetelet, hogy ne felejtsetek el?


2009. márc. 10. 07:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a telefonomon beállítom a riasztást!Ez a legegyszerűbb, minden nap ugyanakkor csipog! Nálam 5 éve bevállt!
2009. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Nos én azt hallottam, érdemes valamilyen tevékenységhez kötni. Pl. reggelihez, és akkor az embernek beugrik, hogy valamit elfelejtett.
2009. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éves a gyerek, nincs valami nagy rendszer az életünkben, kivételt mikor este végre elalszik. Akkor van időm mosogatni, rendbetenni a lakást...Szóval a mikró tetejére teszem a tabit, azon van óra, eddig bejött( most kezdtem szedni), kb 8 és 9 közt eljutok oda és beveszem. Úgy tudom az nem baj ha nem percre pontosan ugyanabban az időben veszem be. A dokim spirált ajánlott...
2009. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kösd a nyakadra
2009. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!