Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinljak, hogy ne felejtse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinljak, hogy ne felejtsem el bevenni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Nagyon merges vagyok magamra. Harom honapja szultem, ket honapja szedek fogamzasgatlot, de rendszeresen felejtem el bevenni. Probaltam mar emlekeztetot beallitani telefonon, odarakni a fogkefe melle, vagy a kaves doboz melle, hogy ha ezekhez nyulok, akkor bevegyem, de mindegyik csak nehany napig mukodott, majd ugyanugy elfelejtettem, mert pl fogmosas kozben a gyerek sirni kezd en meg rohanok hozza es a tabletta kimarad.

Regen nem voltam ilyen hanyag, de a\\zutan ket evig huvelygyurut hasznaltam, majd ket evig a babaproject es a terhesseg miatt semmit, igy elszoktam a dologtol. Kulfoldon elek, itt meg nem lehet huvelygyurut kerni, mert meg nem ismerik. De nagyon nem jo, hogy ket honap alatt mar haromszor menstrualtam, mert most pl ket szemet is kihagytam egymas utan ciklus kozepen es megjott, ezen kivul meg ugyanugy nem ved igy, mintha nem is szednem.

Ti mihez kotitek a tabi bevetelet, hogy ne felejtsetek el?


2009. márc. 10. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még fiatalabb koromban a nőgyógyásztól kaptam ilyen csipogó akármit ami addig csimporgott amíg be nem vettem. Szerintem még mostanában is van ilyen. Amúgy tényleg telefon emlékeztető, fogmosó pohár ennél jobb ötletem nekem sincs. Esetleg, ha az ágyad vagy a pizsamád mellé tennéd? Tudok olyanról, aki a kontaktlencse tisztító folyadék mellé teszi, így este nem felejti el. Nem tudom te szemüveges vagy e. Vagy mondjuk ha a baba cuccai mellé tennéd? Pl esti fürdetés ,és akkor ráraknád a popsitörlőle? VAgy ilyesmire?
2009. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Telefonodon beállíthatod a jelzést, ugyanúgy, mint az ébresztést.
2009. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem azért, de emberek százrei, milliói vannak, akik minden nap gyógyszert szednek, nekik megy. Ha megerőltetnéd magad, akkor talán Neked is menne.
2009. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az elso ket valaszt!

A harmadik valaszolonak: nem azert, de emberek szazezrei, millioi vannak, akik nem foglalkoznak olyan temakkal, amelyekben ok egyaltalan nem erdekeltek es nem is tudnak erdemben hozzaszolni, mert feleslegesen nem beszelnek. Ha megeroltetned magad, akkor talan Neked is menne.

2009. márc. 10. 08:58
 5/14 anonim válasza:
100%
Mi lenne, ha tabletta helyett mást használnál? Mostmár vannak injekciós fogamzásgátlók is. Azt hiszem havonta vagy 3 havonta a nőgyógyász adja be. (tudom, az is idő és szervezés hogy eljussunk a gyerek mellett a nődokihoz...) Amúgy annak idején én is a fogkefe mellé raktam...
2009. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is eszembe jutott az injekcios megoldas, de a doki lebeszelt rola. Viszonylag hamar szeretnenk meg egy babat, ev vegen, vagy jovo ev elejen szeretnenk hozzalatni es a doki szerint ez esetben az injekcio nem tul jo megoldas. Azt mondta, hogy elegge szervezetfuggo, hogy kinek mennyi ideig tart a hatasa, de volt olyan paciense, aki a harom honap helyett majd egy evig nem menstrualt az injekcio miatt, marpedig azt nem lehet csak ugy megszunteni, az hat, ameddig hat.

Most azt talaltam ki, hogy berakom a sportcipom melle (nem rohogni), mert minden reggel tornazom, amikor a gyerek visszaaludt eves utan. Amikor meg Magyarorszagra latogatok iratok fel huvelygyurut. Igaz, hogy itt a tabi ingyenes, de inkabb fizetek a gyuruert ott, ha ilyen szetszort vagyok, amiota babazom.

2009. márc. 10. 10:57
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk ne csessz le de Te vagy a feledékeny, ha kicsit odafigyelnél rá, mint egy "kötelességre" akkor nem felejtenéd el. Munkából sem késel el, suliból sem, nem felejtessz el kávét inni és fogat mosni, akkor szerintem ha odafigyelsz ezt sem felejted el.
2009. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Alljon most mar meg a menet.

Legyetek szivesek a kerdesemre valaszolni, vagy ne valaszolni es ha nagyon gepelhetneketek van, akkor irjatok anyukanak, baratnak, baratnonek, vagy a T-com ugyfelszolgalatanak, stb. egy levelet. Engem kimeljetek meg az off-olastol.

Ket kerdest tettem fel itt osszesen, melyek a kovetkezok voltak: "Mit csinljak, hogy ne felejtsem el bevenni a fogamzasgatlot?" es "Ti mihez kotitek a tabi bevetelet, hogy ne felejtsetek el?".

Ennyi, semmi tobb. Nem azt kerdeztem, hogy mi a velemenyetek arrol, hogy elfelejtem bevenni, majd ha erre leszek kivancsi, akkor kiirom kulon a kerdest. Nekem is sok mindenrol van velemenyem, de nem osztogatom, ha nem kerdezik.

Tehat eddig osszesen harom erdemleges valaszt kaptam, nekik koszonom szepen, a masik kettovel csak az idonk fogyott, meg az egymas iranti turelmunk.

2009. márc. 10. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is telefonos emlékeztetőt használok. Ha pl nem vagyok otthon és nincs nálam, beállítok egy későbbi időpontot. Vagy ha pl. ahogy írod és sír a baba vagy főzöl, stb nem tudod épp bevenni, akkor a szundi módot kell beállítani és arra kell nyomni, így 5,7,10,15 stb perscenként, ahogy beállítod, újra csipog x alkalommal. remélem segítettem valamit.
2009. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

TELEFON és hogy rendesen mintha csörögneee....úgy állítsd be az a legegyszerűbb megoldás...

és utána is hogy 5 percenként csörögjön...

nekem bejött....

2009. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!