Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől a hónaptól kéne elkezden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől a hónaptól kéne elkezdenem a fogamzásgátló szedését, így érthetően már nagyon vártam, hogy megjöjjön. Miért nem jött (még?) meg?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi. Ettől a hónaptól kéne elkezdenem a fogamzásgátló szedését, így érthetően már nagyon vártam,hogy megjöjjön. Vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Pedig minden tünete megvan, görcsölök + mellfájdalom.

De van itt még valami. Ugye vasárnap kellett volna megjönnie. Pénteken a barátommal voltam. Nem feküdtünk le, de 1-2 alkalommal becsusszant. Még nagyon az elején voltunk, és nem is folytattuk így az előjátékot. (maga az elélvezés sem történt meg végül, nem "fejeztük be")

Megfordult a fejembe, hogy esetleg ott történhetett valami baki... Na de 2 nappal a menstruáció előtt? Mármint annak már most rögtön jelentkeznie kéne?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2009. márc. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.

velem ugyanez volt.

nekem 10 napot késett és pont a fogamzásgátló előtt voltam énis. mi is kipróbáltuk h mien gumi nélkól 1-2szer becsusszant , de előtte volt magömlése és le is tusolt,szóval maximálisan vigyáztunk. nekem előtte kb 2 héttel fájt a hasam kissé,feszült a mellem,szal ilyen tipikus menzesz előtti dolgok. fejen álltam,meg melegvizes fürdő meg minden hülyeség h megjöjjön, elvileg neked is megkéne h jöjjön, viszont az előváladékban olykor lehetnek spermiumok, szal azzal vigyáztatok remélem . én pl tiszta ideg voltam , ultrahangon is megnéztek stb. de igazán akkor nyugodtam meg amikor megjött . hogyha ,ill pláne ha neked is vannak ien előjelek, biztos h megfog jönni,sztem nem kell naon paráznod,de azért 1 nődokival beszélj :) ő azért biztosabb.

2009. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. Még menszesz alatt is teherbe lehet esni. Nagy nagy butaságot csináltatok, de nem emiatt késik neked...
2009. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot, így figyeltünk arra is, ill. próbáltunk. Azért is nem folytattuk.

Remélem tényleg nem lesz semmi "baj", és az biztos, hogy tanultam ebből. Nem hiányzik a felesleges idegeskedés.

És köszönöm (nagyon nagyon) a válaszotokat. :)

2009. márc. 9. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha most szeded első hónapban a fogamzásgátlót, akkor még nem tudod, mikor kéne megjönnie. Általában az utolső tabletta beszedésétől számított 3-5. napon jön meg. (nekem az ötödiken)
2009. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!