Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Saját pénzből veszed a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját pénzből veszed a fogamzásgátlót, szülők fizetik vagy belepótol a pasid is (fele-fele)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Erdekes, nekem soha eszembe se jutott, hogy en adnom kellene a gumiba...vegulis szerintem a pasi dolga, es ha fogamzasgatlorol lenne szo, szerintem ugyanugy allnek hozza...de baratom jool megvan a gumival, ugyhogy nem kell hormonokkal tomjem a testemet...:)
2011. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kislányok akiknek nincs önálló keresetük, de baszni már tudnak. Bocs h 22 évesen merek kfélni. Van ösztöndíjam. De elég sok a gyógyszer, hogy egyedül fizessem. Pedig egyedül fizetem és az elején a gumira is mindig nekem volt gondom. Erről ennyit faszikám.
2011. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

anyum fizeti még barátom felajánlotta h segít de nem kérte :)

15l

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én sem dolgozok még, a párom már igen. úgyhogy nálunk a felét ő fizeti, a felét pedig anyum. volt már olyan is hogy felajánlotta, hogy megveszi ő.
2011. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor az én férjem kivétel.:)

Együttjárásunk elejétől (10 éve) ő vette a gumit, majd később fizette a fogamzásgátlómat, pedig egyikőnk csóróbb volt, mint a másik.:)

31/N

2011. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tuti jó arc
2011. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szüleim fizetik, vagy én a kis nyamvadt ösztöndíjamból... Barátom most kezd majd dolgozni, szóval gondolkodtam rajta, hogy a felével beszállhatna, mert nem nagy összeg, szerencsére a 3 havi 2400 :) :D
2011. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én fizetem az egészet, mert a bnőm kb fele annyit keres, mint én. Nem akarom még ezt is a vállára rakni. Három 3 havonta 7000 ft nem vág földhöz (90-et keresek). Nem volt ebből probléma köztünk.
2011. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!