Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Saját pénzből veszed a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját pénzből veszed a fogamzásgátlót, szülők fizetik vagy belepótol a pasid is (fele-fele)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos saját pénzből, de amikor meg vagyok szorulva, akkor nagymamám sokszor ad kölcsönbe. Mert ilyen jó fej nagyim van.
2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy elvárod, várnád a párodtól, hogy belepótoljon?
2011. máj. 3. 13:11
 3/18 anonim ***** válasza:
nálunk úgy megy, hogy egyet anyu, egyet párom. neki már van saját keresete, de nekem nincs, én még tanulok. :)
2011. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szívesen venném ha beszállna, mert végül is kettőnk érdeke. A gumival is így lenne, egyszer ő egyszer én.
2011. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

magamnak veszem, a párom nem ad bele..

de elgondolkodtam rajta h kéne..

22L

2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel én magamtól nem tömném magamat hormonnal, elvárom, hogy a barátom adjon bele. eddig mindegyik barátom rinyált, hogy nem jó gumival, és kerek perec kijelentették, hogy nem húzzák fel. nekem meg tele a tököm a megszakításos védekezéssel, meg az örökös rettegéssel, hogy jaj most csak késik vagy terhes vagyok, úgyhogy szedem. de utálom, mert káros, és nem normális, hogy én tömjem magam hormonokkal, meg gyakorlatilag változtassam meg a szervezetem egyensúlyát, csak mert ők nem hajlandók felhúzni a gumit, ami mellesleg semmilyen szinten nem károsítja az egészséget. innentől kezdve a minimum, hogy a felét fizesse ő. persze ha gumiról lenne szó, én meg annak a felét fizetném. bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de ez most kiszaladt belőlem:) 21L
2011. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
ja és még annyit, hogy a gumi messze nem kerül annyiba, mint a bogyó. zsebből, csak az ő kedvükért nem fogok 8ezer forintot kifizetni. ha nem tetszik, nincs szex. :)
2011. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Na szép. Kislányok, akiknek még önálló kerestük sincs, de b.szni már tudnak és anyuval vetetik a fogamzásgátlót.

Kettőtök érdeke mi? Akkor ti miért nem szálltok be az óvszerbe?

2011. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
akármilyen évet is írunk, 2011-et vagy 1985-öt, a 18 éven aluliak mindig is éltek nemi életet. szerintem a védekezés nem attól függ, hogy van e keresetem. és ha anyuka lennék, inkább adnék pénzt a lányomnak a védekezésre, mert legalább tudom, hogy védekezik, és örülnék, hogy felhozta a védekezés témát, mert ezek szerint legalább van annyira érett, hogy gondol a dolgok esetleges negatív következményeire. és a tabletta az összes káros hatása mellett még mindig biztosabb, mint a gumi, ami elszakadhat stb. míg a tablettánál csak ügyelni kell, hogy rendesen szedd be. ennyi erővel akinek nincs keresete ne is éljen, mert ugye nem ő fizeti a kaját, a netszámlát, a ruháit, a bérletét stb.
2011. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Na szép. Kislányok, akiknek még önálló kerestük sincs, de menstruálni már tudnak és anyuval vetetik a tampont. kb ennyi értelme volt.
2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!