Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlást ajánltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlást ajánltok?

Figyelt kérdés
Eddig óvszer volt, de nélküle szeretnénk szeretkezni. Fogamzsgátlót nem szeretnék még szedni! Krémekről, kúpokról mi a véleményetek? Melyiket javasoljátok? Mennyibe kerülnek?
2009. márc. 6. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Pharmatex hüvelykúp+megszakítás!10db 2200 Ft!A Pharmatex hüvelytampon alkalmazása kényelmesebb (nem folyik ki a fölösleg, nem kell várni a felhelyezés után, 24 óráig biztonságot nyújt), de ennek az ára kicsit húzósabb!

Itt nézelődj: [link]

2009. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én hüvelygyűrűt használok már réhóta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Havonta egyszer kell feltenned, szex közben sem kell kivenni és sem én, sem a párom nem érzi. kb 3000 ft-ba kerül egy hónapban. Én ajánlom.
2009. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pharmatex oldalát én is nézegettem, tetszett is ez a fajta módszer, csak annyi helyen olastam, hogy nem jó, mert teherbeestek tőle vagy csíp stb.. :S
2009. márc. 6. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd...Minden módszernél ott az esély,hogy terhes leszel!Én megszakítással együtt alkalmazva biztonságban érzem magam!Engem egyáltalán nem csíp, de volt ismerősöm, akinek első pár alkalommal csípett, de azóta nem!Szerintem próbáld ki!A hüvelygyűrű amúgy ugyanúgy hormontartalmú, mint a tabik!
2009. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!