Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellékhatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellékhatása lehet migrén és ingerültség?

Figyelt kérdés
10 éve szedek fogamzásgátlót, regulont (28 vagyok). Majdnem minden hónapban menzesz előtt és után jobb esetben 1-1 nap migrénem van. Plusz gyakran vagyok ingerült menzesz környékén. Ez lehet a tabletta hatása? Vagy egyébként is van aki érzékenyebb ilyenkor? Anya azt mondta, miután ő abbahagyta a gyógyszert, megszűnt a migrénje. Illetve nem lehet rossz hatással a teherbe esésre vagy a babára, ha ilyen hosszú időn keresztül szedem?
2011. ápr. 13. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van migrénem mielőtt megjön, szinte mindig egy nappal, ebből tudom biztosan, h holnap csenget a mikulás. XD Amúgy a fogigátlótól is lehet, nekem is volt régebben a mercilontól, de most másikat szedek és nincs, csak menzesz előtt.
2011. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, lehet a tablettától. 10 év alatt nem gondoltál még rá, hogy szünetet kellene tartani? 3 év után 3 hónap, 5 év után fél év szünet ajánlott.
2011. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem a nődoki azt mondta, hogy szünetnek nincs értelme, csak bezavar. De abba akarom hagyni. Megbeszéltem a férjemmel, hogy nem mérgezem magam tovább, innentől gondoskodjon ő a védekezésről :o)

Egy barátnőm azt mondta, a migrén lehet attól is, hogy kevés folyadékot iszok, mert menzesz körül fokozottabb a folyadékvesztés.

2011. ápr. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!