Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a Pharmatex fogamzásgátló? Hány darabos? Van-e valami mellékhatása? Tapasztalatok aki már használta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Meg olvastam róla hogy sok embernek nem vált be, meg fájt utána neki.... ez mennyire igaz?


és csak ki lehet váltani simán a patikából? nem kell előtte elmenni nőgyógyászhoz?

2011. máj. 16. 12:46
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]



????

2011. máj. 16. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Elhiszed az a legjobb ha patikába vagy az orvosnàl kérdezed meg?
2011. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem tartalmaz hormont,így nőgyógyász sem kell hozzá.Ezt ugye nem szájon át kell bevenni,hanem hüvelybe felhelyezni.Bemész a boltba és veszel vagy gyógyszertárban,mindegy.Sok féle tapasztalat van,van,akinek égető érzés volt,van,akinek semmi gondot nem okozott.Ez igaz a hatékonyságára is.Sokan mellette lettek terhesek,nem túl jó a pearl indexe sem.Érdemes átgondolni,ha nem lenne gond a baba,akkor használd nyugodtan,de ha most még semmiképp nem kell gyerek,akkor gumit vagy fogamzásgátlót ajánlok.
2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12 darabos,és 1596 ft az ajánlott fogyasztói ára.

Lehetséges mellékhatás: égő érzés


[link]

2011. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem klasszikus mellékhatás, de azért megemlítem: terhesség. Ez ugyanis marhára nem biztos módszer, maximum kiegészítésképpen ajánlott.
2011. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...


gondoltam hogy jó fogamzásgátló lehet pedig, mivel a védőnő ma a suliba adott a lányoknak erről a fogamzásgátlóról papírt....

2011. máj. 16. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

A Pharmatex hüvelytabletta tényleg kényelmetlen és úgy hallom, kimondottan megbízhatatlan is (akad, akinek becsúszott a baba mellette). Ellenben, a Pharmatex hüvelykúpnál nem érezni égetést, viszketést vagy szárazságot és itt a nem kívánt terhesség kockázata is lényegesen picibb. Én ez utóbbit ajánlanám neked. Igaz, ez is 1500 Ft-ba kerül és 15-20 helyett csak 6 darabot tartalmaz, de én ki vagyok vele békülve :)

22/N

2011. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs tapasztalatom vele kapcsolatban de egyik ismerősöm terhes lett melette persze ez talán ember függő vagy lehet, hogy nem jól használta nem tudom. A lényeg,hogy baba lett belőle.
2011. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és valami más fogamzásgátló ami nem tartalmaz hormont?
2011. máj. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!