Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát szedjek?

Figyelt kérdés

Eddig kipróbáltam a Harmonetet, amitől 2 hónapon keresztül folyamatosan véreztem, így abbahagytam. A Diane35-öt majdnem 1 évig szedtem, de a neki tulajdonított mellékhatásoknak (légzési nehézség, álmatlanság, szúró mellkas) inkább abbahagytam. Lehet, hogy nem a tabletta, hanem a stresszes életmód áll a mellékhatások hátterében, de jobb a békesség alapon abbahagytam.


Elgondolkoztam más eszközökön is, de spirál, gyűrű kizárva, mert még nem szültem. A Pharmatex hüvelytablettáktól pedig tartok, mert nem hinném,hogy megfelelően védenek, azok után, hogy nem használhatók együtt óvszerrel.


Az óvszer önmagában nagyon jó, de félek, hogy baleset történik, és akkor egy lórugás hormonmennyiséget viszek be a szervezetembe sürgősségi tabletta formájában.


Állítólag a Diane35 nagyon magas hormontartalmú tabletta.

Szeretnék egy gyengébbet, és ehhez szeretném a véleményeteket kérni!


Mit hallottatok/tapasztaltatok a tapaszos fogamzásgátlóról?


Köszönöm előre is a segítséget!


2009. márc. 2. 13:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szakembertől kérdeztem meg és a PHARMATEX termékek nem használhatók együtt gumival, mert semlegesítik egymást és az óvszer kilyukadhat. Nem szabad olajos bázisút használni.
2009. márc. 3. 10:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia !

A valaszodat koszonom , akkor most mi teljesen egycipoben jarunk. En sem tudom, hogy mit szejek most es meg a dokimat sem tudom elerni , mert kulfoldon vagyok , itt meg nem mehetek el... Szoval patt helyzet !

A fura , hogy meg a hasam sem faj , semmi , mintha nem is most kene megjonnie... ?!?!?!

Irj nyugodtan privit , kivancsi vagyok nalad milyen hatassal volt a gyogyszer , mert nagyon sok negativ dolgot olvastam ezen az oldalon is a gyogyszerrol. :S

Szia

2009. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

légszomjam és alvászavarom volt,lehet, hogy nem a gyógyszertől,de jobb a békesség.


Neked milyen mellékhatások voltak?

2009. márc. 3. 21:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem szurt a mellkasom es nekem is volt alvaszavarom, de nem is gondoltam volna , hogy a gyogyszertol. A mellkasfajdalom meg nyaron volt , jo par hetig szenvedtem vele ejszakankent , aztan abbamaradt . Most , hogy itt olvastam volt masnak is , eszembe jutott , hogy en is szenvedte, vele. Amugy total visszeres lett a labam tole , ami miatt iszonyat merges vagyok !!! :S Es hiztam tole ! az arcom rendbe jott , de azt hiszem nem erte meg. Meg nem csunya az arcom , tehat elmeletileg azon segitett , legalabbis eddig ez a tapasztalat. A masik negativuma, hogy iszonyat ingerult voltam , nem volt turelmem semmihez sem es a parommal is folyton veszekedtem minden vacakon. Most o is halat ad azert , mert mar nem szedem , azt mondja teljesen mas ember lettem.
2009. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igen az ingerültségen én is éreztem valami változást, bár nem tudom, hogy attól zakkantam-e meg, vagy a napi mókuskerék miatt. de jobb volt, amíg szedi az ember, mert egyfajta biztonságot érez.
2009. márc. 5. 19:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz , bar most meg en sem tudom mihez kezdjek "nelkule" , de marad a hagyomanyos vedekezes. Mindenesetre jobb anelkul a gyogyszer nelkul , valami mas kene , de abban nagyon sok hormon volt !
2009. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!