Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a spermaölős gumi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a spermaölős gumi és melyik az?

Figyelt kérdés
kezdő vagyok és nem rég hallottam róla, ha tudtok adni valami infót róla, megkőszőnőm
2009. febr. 28. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Elvileg mindegyik olyan,szó szerint a rá kerülő spermát elpusztitja
2009. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem olyan, csak amelyiken jelölik, hogy spermicidet (spermaölőt) tartalmaz. Nem tudom melyik az, nem használunk gumit, de külön fel van tüntetve, az biztos. Amelyiken nincs, azon nincs spermicid.
2009. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:

LifeStyles óvszer / fehér(spermicides)

Sico SPERMICIDE

2009. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A spermaölő gumi kivülről van bevonva spermiciddel (sav, ami elpusztitja a spermakat), arra az esetre, hogyha esetleg baleset történik, akkor a hüvelyben elpusztuljanak.
2009. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kőszi, de a nő nem károsodik etől?
2009. márc. 1. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok nő allergiás rá.
2009. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Károsodni nem károsodik, de lehet, hogy csípni fogja és így fájdalmas lesz a szex. De nyugi, szól, ha így lesz, és akkor átváltasz simára.
2009. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
meddőséget okoz
2009. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utso valaszolo: ezt honnan veszed??

amugy van ilyen kulon fogamzasgatlasi modszer, hogy spermaolo gelt kell a huvely belsejebe juttatni, sok no hasznalja ezt ovszer mellett, vagy akar helyette is. ilyesmivel van bevonva ez az ovszer is. Savas a halmazallapota, de gondolom ugy van megcsinalva, hogy ne csipjen nagyon... szoval nem olyan, mintha cocacolat ontenel fel magadnak :D (egyik bnom az ovszerszakadas utan ehhez a vegso megoldashoz nyult, es mukodott, mert annyira csipett neki hogy tuti megolte a spermakat :D -es nem lett terhes)

2009. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ugy tunik toroltek a "meddoseget okoz" cimu igen ertelmes valaszt. arra reagaltam az elobb

utolso (00:31-es) voltam

2009. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!