Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt már vegyem késésnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már vegyem késésnek vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most szedek előszőr fogamzásgátlót (Lindynette 20). A második levél szüneténél tartok. Az első levél amikor elfogyott, a szünetbe a 3. napon jött meg reggel. (szombaton) Minden nap mindig pontos időbe szedtem be a gyógyszert, beteg se voltam. Viszont tegnap (pénteken) lebetegedtem. Láz, mandulafájás stb...És ma nem jött meg reggel, ahogy az első szünetbe megjött. Ez normális előszőr vagy betudhatom a betegségem miatti késésnek? Vagy ennek már az első doboznál bekell állni h a 21. nap után melyik nap jön meg? Semmilyen terhességre utaló jelet nem érzek. Amugy vártam a 2. levél beszedéséig úgy gondoltam jobb biztosra menni. Kérlek segitesetek. Hétvége van még a nőgyógyászomhoz se tudok elmenni! Sűrgős!! Előre is köszönöm. Remélem megnyugtató válaszokat kapok!
2009. febr. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ha nem lennél lázas, meg hasonlók, akkor is normális, hogy késik. Ezen ne idegeskedj. Nekem sem lett óramű pontosságú a fogamzásgátló mellett sem a menszeszem. És mivel beteg is vagy, valószínű, hogy ez is közrejátszik abban, hogy késik. Szépen nyugodtan várjál. Ne görcsölj ezen, mert akkor csak még többet fog késni. Igyál sok teát, aludjál, pihengess, gyógyulgass, aztán megjön az a menszesz is.
2009. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, általában a betegségek, időjárás stb. hatással vannak erre is. Szerintem ne aggódj, a lényeg az, hogy a szünet alatt valamikor megjöjjön. Egy-két nap elcsúszás belefér. Ha viszont megnyugtat, akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2009. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:-)
2009. febr. 28. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Jó tanács! Orvostól tudom, hogy a láz is veszélyes a fog.gátlóra. Nekem azt tanácsolta, csak kieg. védekezéssel.


Amúgy kell pár hónap, mire a bogyó beállítja pontosra a mensit. Szal szerintem nem kell aggódni. Ha viszont nem jön meg, akkor vegyél tesztet.

2009. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A láznak semmi köze a védettséghez! 5 év tapasztalatom van! Voltam már párszor lázas és soha nem használtunk kieg. védekezést!
2009. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akkor voltam lázas amikor szedtem a tabit, hanem akkor betegedtem le amikor a szünet 2.napján tartottam. Azaz pénteken. és szombaton kellett volna megjönnie. Akkor semmi bajom nemvolt mikor szedtem.
2009. márc. 1. 07:36
 7/7 A kérdező kommentje:
ma reggel megjött:-)
2009. márc. 1. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!