Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekció mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekció mennyire elterjedt? Véleményt mondanátok?!

Figyelt kérdés
Nőgyógyász adja be? És bárki védekezhet igy? Nem rég szültem, és szívesen kipróbálnám.,
2011. ápr. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kedves doktor úr!


31 éves anyuka vagyok. Párommal nem tervezünk több babát. 2 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, de abbahagytam, mert csökkent a libidóm tőle. Érdekelne a fogamzásgátló injekció. 35 év alatt ajánlaná? Esetleg nem túl jó ötlet, ha a tabletta sem felelt meg nekem? Mit kell tudni az injekcióról?

Köszönöm a választ.

Linda



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Kedves Linda! Nem kell róla tudnia semmit, mert jobb, ha teljesen elfelejti, mint lehetőséget. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"


"Kedves Doktorúr!

A fog. gátló injekcióról szeretnék egy kicsit többet megtudni. A tablettával összehasonlítva milyen a hatékonysága, általános tudnivalók.


köszönettel Nóra



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Kedves Nóra! A meglehetősen gyakran jelentkező kezelhetetlen vérzéses mellékhatások miatt az ellenségemnek sem adnék ilyen inkekciót, melynek a fogamzásgátló hatása egyébként kifogásolhatatlan. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

2011. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ejha akkor ez kilőve nálam is:S

én is ilyesmiket hallottam amúgy kedves kérdező!!!

2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez sztornó!!!!!!!!
2011. ápr. 7. 09:35
 4/4 Kondor Judit ***** válasza:
Én már 3 éve használom,nekem semmi bajom tőle,habár menszeszem nincs:)sajna nekem folyamatosan hormont kell szednem,és ez olcsóbb mint a gyogyik.Tehát mesterséges klimaxba vagyok tartva.
2011. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!