Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném abbahagyni a fogigát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném abbahagyni a fogigátlót! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
az a problémám, hoy már 2éve szedem a Lindynette20-at és nem igazán vagyok vele megelégedve. Ugy érzem csökkent a libidóm, hüvelyszárazság is fennáll nálam, nah és persze a 2havonta előjövő hüvelygomba!Vágülis a gomba miatt hagynám abba, mindig előjön kapok kupot meg gyógyszert is, ez nekem már 4500Ftomba van (a páromat is kenegetjük Canesten krémmel) és már nagyon elegem van belőle.Most 18éves vagyok gyerek nem igazán lenne jó ha jönne, meg azt sem akarom hogy a mensim összezavarodjon,most igy jó, bár hallottam hogy ez nem normális hogy csak 2,5-3napig van meg, mert nem tisztulok ki rendesen!Félek abbahagyni, de szeretném!A párommal csak 2hetente találkozunk hétvégén,mert nagy köztünk a távolság!Ezért is gondolom hogy nekem nincs a tabira szükségem.3éve vagyunk együtt, az 1.évben megszakításos módszerrel védekeztünk és nem lett semmi és akkor sűrűbben találkoztunk,mert ő is koliba volt még mint én!
2009. febr. 27. 06:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En azert hagytam abba elsosorban mert nagyon `megasszonyosodtam` tole. Meghiztam, nem eppen elonyos helyekre mentek a plusz kilok, nem volt szexualis vagy bennem, rossz volt a kozerzetem, aztan az orvos azt javasolta,h hagyjam abba. Szoval a kovetkezo menses utan nem szedtem tovabb. En 2 es fel eve egyutt elek a baratommal mindig maskeppen vedekezunk (az elso par honapban volt,h megszakitasos modszerrel), eleg sok ido,mire kitisztul a szervezet. En mar 5 eve szedtem es most szinte megujultam!
2009. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!