Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » DEPO-PROVERA 150 mg/ml szuszpe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DEPO-PROVERA 150 mg/ml szuszpenziós injekció?

Figyelt kérdés
Keresek olyan valakit aki tudna nekem iratni, ugy hogy a saját nevére iratja, mert én most fejeztem be a sulit és még nem találtam melót és nincs pénzem fizetni a TB-t, igy nem tudok iratni! Viszont még gyereket sem tudnék vállalni, pedig nagyon szeretnék, de nem tudnám eltartani. Keresek valakit aki szivességböl, vagy vmi kis szerény összegért ezt megtenné nekem!?
2011. márc. 26. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem jelented be hogy mar nem jarsz suliba egy darabig nem kell fizetned a TB-t. Nem automatikus a legtöbb esetben, de egy idö utan illik bejelenteni mert ellenörizhetnek. Nekem szerintem még 2 évvel ezelöttröl is van elmaradasom, sokszor nem fizettem, de ha évente 1 levelet küldenek az összesitésröl nem veszik valami komolyan a dolgot ebben az orszagban. Gond nelkül folyamatosan volt tb-m bar nem jarok sürün orvoshoz..
2011. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!