Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Injekció, mennyi idő után véd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Injekció, mennyi idő után véd?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam "Depo" fogamzásgátló injekciót.

A nőgyógyászom szerint már mától véd, ami nekem furcsa. 1 északa alatt felszívódik?!

Ha használ valaki ilyet, hány nap múlva véd a terhesség ellen?


2011. jan. 8. 13:27
 1/4 Bretso ***** válasza:
72%

Hűha, vigyázz és válts gyorsan orvost. Csak átvág. Én tudom, hogy 3 hét, 4 nap, 5 óra, 23 perc és 47 másodperc után véd csak az injekció. Szóval addig vigyázz.


És válts orvost, ez összeesküvés, azért tanult x évig, és praktizált, hogy TÉGED átverhessen, semmi másért. Ja és a többi orvos is ilyen, ha mondanak valamit inkább gyere fel ide és kérdezd meg, mert itt igazából mindenki képzett ORVOS, nem olyan hentesek, mint akinél te is voltál. Hogy mik vannak manapság.

2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha! Jót nevettem rajta...


Gondolom, hogy nem vagytok orvosok, csak egyszerűen irreálisnak tünt ez az időpont, hogy másnap, és ezért kívántam megkérdezni, hogy akik ilyet használnak, Nekik is a másnapot mondták e védettségnek.


Mellesleg az orvososk is emberek! Ők is tévedhetnek, ha utána olvasol az orvosi műhiba perek számának, azt hiszem, önmagukért beszélnek.

A másik: ùgy tudom, ezt az oldalt azért hozták létre, hogy az embereknek lehetőséget adjanak egymás segítésében, tanácsadásában...stb. Nemdebár?


Nemtudom, én csak előre látó szeretnék lenni, ezért van szükségem mások tapasztalataira.

Köszönöm.

2011. jan. 8. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy gondolom hihetsz az orvosodnak, az injekciók hamar felszívódnak.

Megkérdezhetem mennyibe került?

2011. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 ezer körül volt.
2011. jan. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!