Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
a barátomnak már egy ideje mondom hogy menjen vegyen óvszert mert nem akarok terhes lenni de szégyeli meg venni azt mondja vegyem meg én de szerintem ez az ő dolga lenne és amugy én is szégyelném meg venni + az a tré benne hogy rossz lenne ha valami ismerős meg látná hogy mi mit veszünk mert senki nem tudja hogy le feküdtem vele ha valami ismerős fülébe jutna tuti hogy rollunk plegykálna mindenki mit tegyek?
2011. márc. 18. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőj fel. És a barátod is.
2011. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni, azután szexelj!
2011. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérd meg vmelyik szülőtöket (kettőtöknek van 4 is valamelyik csak belemegy..) hogy vegyen már nektek.

Kevésbé viki 13-14évesen (kb annyi lehetsz már neharagudj) óvszert venni/vetetni, mint abortuszra menni, esetleg 14-15évesen gyereket szülni..

2011. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok és épp ez a tréé benne hogy a szülők sem tudnak rolla !! de azért köszi kedves vagy
2011. márc. 18. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig hogy szexeltetek? Nem gumival?
2011. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaja eddig simán!
2011. márc. 18. 17:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyis ugy értve hogy megszakitásal
2011. márc. 18. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:

16?okééééés....

Óvszert venni nem tré és szégyenletes dolog.Azért gyártják,hogy megvedd.

2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik ciki? Elmenni most venni óvszert, vagy majd abortuszra utazni a kórházba?!

Szoktál te mérlegelni??

Ha simán csinálod, SIMÁN terhes lehetsz, de az is lehet, hogy már az vagy?!

Figyelj csak, még kérni se kell... be mész az XY nevű drogériába, oda mész a polchoz leemeled, kosárba be, pénztárnál kifizeted, aztán elrakod ennyi...

A pénztáros naponta szolgál ki embereket, akik óvszer vesznek, szerinted mennyire érdekli ez őt???

Egyébként lány vagyok, és hol én veszem az óvszert, hol a pasim.

Nem nagy ügy...

2011. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajjmár...

Bemész dm-be, tescoba, akárhová, jóformán bárhol árulnak óvszert, csak más árkategóriában (szerintem dm-ben olcsóbb szokott lenni)de válassz olyan helyet, ahol nem rohangálnak ismerőseid, ha ennyire cikinek tartod (bár szerintem semmi nincs benne, mi osztálytársakkal azt tárgyaltuk melyik miért jobb és senki se tartotta cikinek).

Az eladók meg általában annyira közömbös arccal kezelnek téged óvszervásárlás közben, mintha egy csomag rágót vennél. Neki tökmindegy mit veszel, vevő vagy, és kötelessége kiszolgálni. Ennyi.

2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!