Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilont szedek. Lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M123 kérdése:

Mercilont szedek. Lehetek terhes ha?

Figyelt kérdés

3 honapja szedem a Mercilont. Mielott elkezdtem szedni szeretkeztem a baratommal vedekezes nelkul, de nem ment el bennem, es biztonsag kedveert meg egy 72 oras tablettat is bevettem 2 napon belul. Utana az elso honapban 6 orat kestem az egyik tabletta bevetelevel, de ez elvileg nem lehet gaz, mert 32 oraig meg okes a dolog. Aztan ezutan nem felejtettem el, nem kestem el egy bogyoval sem. MEGIS TERHESNEK ERZEM MAGAM. Folyamatosan ezen jar az agyam. Nem eszek sokat, hanyingerem sincs kulonosebben, csak a HASAM. Egyszeruen olyan mintha megnott volna, es iszonyatosan terhes hasnak nez ki SZERINTEM, a tobbiek aztmondjak h biztos csak meghiztam, de hat alig eszem..meg nem hajnak nez ki, csomot edzek is. Azthiszem most pedig szekrekedesem is van..az is lehet egy terhessegi tunet. es most fog elvileg megjonni 2 nap mulva, egyebkent rendesen idoben menstrualok..de most megjelentek hirtelen erek a mellemen es hasamon. masfel honapja csinaltam egy tesztet ami negativ lett..megis athiszem h terhes vagyok! van errre barmennyi esely is??? mit tegyek, lehetseges ez? senki nem vesz komolyan de en telleg ugy latom a hasamon hogy ez terhes has es ilyeszto..

egy ketsegbeesett lany


2011. márc. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem nem valószínű,hogy terhes vagy.Inkább bebeszéled magadnak,amivel egy bizonyos szint után akár álterhesség is előidézhető.Ilyenkor hozod az összes tünetet,csak természetesen baba nem lesz a végén.Én azt javasolnám,hogy minél előbb menj el nőgyógyászhoz,és nézesd meg magad.Az mégis biztosabb.
2011. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján inkább bazinagy hormonadagot kapott a szervezeted, ami nem tetszett neki.

72 órás tabi után LEGALÁBB egy ciklust kellett volna várni a fogamzásgátlóval...

2011. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, de ha ideges vagy, inkább csinálj még egy tesztet. De felesleges pénzkidobás ezt eljátszani minden hónapban. Azért szeded a tabit, hogy NE ess teherbe. Ha nem bízol benne, felesleges szedned, inkább használjatok óvszer. Vagy ha abban sem bízol, akkor tabi+óvszer együtt, bár ez szintén felesleges.

Viszont a tablettától lehet HÍZNI, mert hormon. Szépen ráállsz a mérlegre, és ha 3-5 kilóval több vagy, mint 3 hónappal ezelőtt, akkor ezerrel tepersz vissza a dokihoz, mert 1-2 hónap múlva ez nem 3 kiló lesz, hanem 13. És ezen az edzés sem segít, a koplalás meg pláne nem.

Évekig szedtem Mercilont, nagyon biztonságos tabletta. Ha normálisan beszedik (és te beszedted), nem leszel terhes.

Aki tabi mellett teherbe esik, azt nem tartja be a játékszabályokat, bármit is állít. A tabi kétszeresen véd: 1. nincs peteérés, 2. elvékonyítja a méhnyálkahártyát, és ha mégis megérne egy pete, akkor sem lenne, ahova beágyazódhatna. Egészen addig, amíg ki nem marad egy tabi.

2011. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem hiztam egyebkent, ez a fura, meg mindig ugyanannyi kilo vagyok mint mielott elkezdtem szedni, megis nagyobba hasam.. De azthiszem megprobalok vegre megnyugodni es bizni a tablettaban! Koszi a valaszokat:)
2011. márc. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!