Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Decemberben kezdtem szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben kezdtem szedni mercilont(13-an), menzi elso napjatol es 15. tabinal fekudtunk le (27.-en) meg 20.-nal is, mondtak vedett vagyok, 21 tabit befejeztem 3 nap mulva meg is jott... Mit tegyek? Ismeroseim mondtak, nem lehetek terhes.

Figyelt kérdés
Szoval elkezdtem masodik levelet...10. tabinal(jan19) jott meg(amugy aznap sokk ert tortentek dolgok) es megvolt 8 napig... aztan mikor elfogyott a 21 tabi.. ra 3 napra megint megjott....de barnas volt...februarban kezdtem 3ik levelet...es megint 10ik tabinal(feb19) jott meg de tabi utan is megjott de 4 napig volt meg...szinten barnas... doki mondta h nem megfelelo a tabi.. amugy januarban csinaltam egy tesztet azt hiszem 12.en negativ volt...de valahogy meg mindig felek....most kiirt masik tabit...vagyis ez a 4ik level...:S ugyen nem vagyok terhes?semmi tunetet nem eszleltem azota fogytam is ...
2009. márc. 10. 23:40
 1/5 A kérdező kommentje:
csak 15ik tabinal es 20ik tabinal volt sex azota nem...nem jarunk...
2009. márc. 10. 23:44
 2/5 A kérdező kommentje:
elso doboz es menzi utan csinaltam tesztet januarban emlitettem negativ volt...de felek h lehet h ketott kellett volna h vegyek... amugy teszt utan nem volt sex hiszen hat nem voltunk egyutt...
2009. márc. 10. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, csak nagyon összezavarta a szervezetedet a gyógyszer. Másikra kellene váltani.
2009. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem vagy terhes, nyugi. De hogy megnyugodj, csinálj mégegy tesztet, ez kimutatná.

Felesleges a para, ert a legtöbb tabi véd a 2. héttől, ha a menses első napján kezdted el szedni.

2009. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hat ha terhes lennek marc 27 en lennek 3 hos...de nem vagyok ezek szerint! jaj de jo.

koszonom a valaszokat...koszonom nektek...most nyugott vagyok!!!

:)

igen valtottam masik tabira most kezdtem el szedni 3szemnel tartok....

Udv !! :))))))

2009. márc. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!