Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom hogy mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek? Szeretnek fogamzasgatlo tablettat szedni, de anyukam nem akarja, hogy en tabit szedjek.

Figyelt kérdés
mit csinaljak?kivel mennyek kivizsgalasra?szeretnek mar tabit szedni aktiv szexualis eletet elek 16eves leszek 5honap mulva
2009. febr. 9. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan lógj el a és a fejlődésben lévő szervezetedet cseszd el egy hormonkészítménnyel... nem gondoltál arra, hogy anyukádnak igaza van? 15 évesen akarsz te fogamzásgátlót szedni? Hová gondolsz? Miért nem használtok kotont/hüvelykúpot vagy mindkettőt?
2009. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha elmész nőgyógyászhoz akár a legjobb barátnőddel, és megmondod a dokinak, hogy szeretnél tablettát, akkor ad receptet, de vigyázz mert a fogamzásgátó minimum 6.000 HuF.
2009. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Hey, szerintem meg varj egy kicsit, nem teljesen ertem miert meno a mai fiataloknal hogy minnel hamarabb kilukasszak magukat...

De ha annyiyra nem birsz magaddal, egy nogyogyasz szakorvos mindent elmond Neked, bizz benne es halgass ra!

oke?

2009. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Talán 15 évesen még nem kellene!
2009. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ráérsz még a tabival. Tudod még a leggyengebb is elég erős hormongyógyszer egy korodbelinek, ez nem C-vitamin tabletta. Használjatok más védekezést, szerintem nőgyógyász is ezt mondaná.

Fiu vagyok előre bocs, ha butasagot mondok, nem jarok nőgyogyászhoz, de ha jól tudom Te nem is irathatsz fel amgadnak, mivel nem vagy 18 és igy csak a szuleid engedélyével irják fel az elsőt (tovabbi honapokban természetesen mar nem kell vinned anyudat csak elejen mert az orvos majd megismer és felirja).

Ugyhogy várj még ezzel anyukádnak igaza van. Amugy 15 évesen már élnek a csajok sexuális életet?? de rossz ez a világ :S !

2009. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ok

de en romaniban lakom es nem tudom hogy hol van a nogyogyasz en egy kis faluban lakom:(ha valaki aki valaszol a kerdesemre es romaniban lakik az irja meg mert fontos lenne..koxonom a valaxokat

2009. febr. 9. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló voltam, bár 0-nak értékeltek, mégis osztják a legtöbben a véleményemet úgy látom...
2009. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
kerlek adjatok valaszokat meg;)
2009. febr. 9. 17:40
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is korai, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor próbáld meg anyukádnak elmondani, miért szeretnéd. (zárójelben, a szülőknek általában igazuk van!) Ha feliratsz, mindenképp kérj rendes kivizsgálást, vérvétellel,mert az orvosok hajlamosak csak úgy felírni egy gyógyszert (jutalék fejében a gyógyszergyártól) ami majd alaposan kikészíti a szervezeted és nem lehet gyereked meg hasonlók. (És az sz betű az sz betű, úgy mint széna, az x pedig x, úgy mint Xénia)
2009. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem kéne még tablettád szedned. Az óvszer bőven elég lenne, továbbá ki garantálja, hogy a mostani párod lesz a férjed, fogamzásgátlóról meg nem olyan könnyű "leállni", ráadásul néha több macerával jár... Nem papolni akarok, még én is csak 16 éves vagyok, de hallgass ránk kérlek.
2009. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!