Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha antibiotikumot szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha antibiotikumot szedtem a szünetmentes napokban akkor mennyire csökken neki a hatása?

Figyelt kérdés
6napig szedtem az antibiotikumot és rá hat napra szexeltem a barátommal, de nem élvezett el bennem meg mivel hogy most próbálgatjuk kb csak a negyede ment be?am már fél éve szedem a gyógyszit.:SLehet belőle baj?
2009. febr. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, amennyiben sperma is van benne.

Antibiotikum után min. 1 hét kieg. védekezés javasolt.

Az meg mindegy, hogy mennyire volt benned, az a lényeg, hogy benned volt.

2009. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nekem 1hét helyett 6napot vártam?...az nagyon nagy baj?...kicsit félek:(
2009. febr. 4. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencsés vagy, nem lesz gond. Mivel nem ment el benned, csak az előváladék kerülhetett beléd, ez nagyban csökkenti a kockázatot.

Amúgy mit szedsz és mi volt az antibiotikum? Mert van olyan antibiotikum, ami után 1 hónapot kell várni.

2009. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zinatot szedtem 6 napig :S....én ugy tudom hogy az nem erős antibiotikum
2009. febr. 4. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mert a szünetmentes napon szedted az antibiotikumot, ha jól értettem! Ilyenkor nem kell kieg. védekezés, hisz nem szedted a fogamzásgátlót!
2009. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!