Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg kéne látogatnom a nőgyógyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ean kérdése:

Meg kéne látogatnom a nőgyógyászomat?

Figyelt kérdés

A párommal megszakításos módszerrel "védekezünk".

Az utóbbi hónapokban 38napokra jön meg a menzeszem.

Ez még normális vagy inkább menjek el dokihoz?


2011. jan. 24. 13:41
 1/5 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Szerintem a megszakítást felejtsétek el. Örülj hogy egyáltalán megjön e mensid! Ilyen módszerrel akármikor becsúszhat egy baba... Inkább az óvszer, és nincs aggódás.. :S
2011. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem kifejezetten baba miatt aggódom,hanem azért,hogy nincs-e valami bajom,hogy ilyen sok idő telik el 2menstruáció között. am köszi a választ :)
2011. jan. 24. 16:39
 3/5 RaksashaGirl ***** válasza:
Mióta van mensid? Mert az is lehet hogy még nem állt be rendesen.. :)
2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Valószínűleg valamiért nincs peteérésed, akkor szokott hosszú lenni a ciklus. (De ettől még nem vagy biztonságban: bármikor megérhet egy pete.)
2011. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

nemsoká' 18vagyok,16éves koromban kezdtem el lindynette 20at szedni.

17és fél éves koromig szedtem,de nagyon hullott tőle a hajam ezért abba kellett hagynom.

Ezután az előző barátommal óvszerrel védekeztünk és ekkor is rendszeres maradt a menstruációm, azaz 28napokra jött meg.

A mostani párommal viszont van ez a megszakításos dolog és most olyan 4-5hónapja van ez,hogy 38napokra jön meg.

Elmegyek orvoshoz,de aggódnom kéne? Lehet,hogy valami komoly dolog van a háttérben?

2011. jan. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!