Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt tegyek ha megkívántam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek ha megkívántam a nőgyógyászomat?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem nála, előtte is oda jártam magánrendelésre. Ahogy beszélgetünk flörtölünk egymással úgy veszem észre kölcsönös, sőt még enyhe utalást is tett erre. Nem nős, nincs gyereke. Idősebb mint én jóval, de a férjem is. Nem vagyok monogám típus, amit el lehet ítélni, de nem ezért kérdezem. Valaki hasonló cipőben?
2009. jan. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha van férjed,és nem mellesleg egy kisgyermeked akkor biztosan felakarod borítani a családi békét????Igazából a nőgyógyászod megszerezheted ha olyan jeleket adott hogy tetszel neki(de lehet hogy csak egy flört volt a részéről semmi komoly)de a férjed elveszitheted.
2009. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még lehet hogy részemről is csak flört, mert ugye 9 hó terhesség és szülés után jól esik egy nőnek hogy megint nőnek nézi egy férfi...
2009. jan. 30. 11:11
 3/6 anonim válasza:
100%
Miért, a férjed nem néz rád nőként??? Akkor ott valami hiba van...
2009. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak veled flörtöl, hanem sok más nővel is. Én a helyedben távol tartanám magam tőle.
2009. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez jutott az eszedbe, akkor ott komoly gond van. el kellene beszélgetned a gyermeked apjával. nem szeretitek már egymást?
2009. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stockholm-szindróma.
2009. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!