Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivel fordult már elő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel fordult már elő?

Figyelt kérdés

kb. másfél éve szedem a dienelle nevű fog.gátlót.

eleinte rendesen megvolt, aztán az elmúlt fél évben nagyon kevés volt a vérzés.(mellékhatásként rajta van a betegtájékoztatón, hogy rendszeres de kevés menzesz.) Most szombaton kellett volna megjönnie, helyette vasárnapra csúszott és alig volt pár csepp. A hasam görcsöl, a derekam is fáj, rossz a közérzetem. Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. Történt már veletek ilyen?

Amúgy mostanában összejöttek a dolgok, és sokat idegeskedek. Közreműködhet vajon ez is?

akivel történt hasonló, megköszönöm válaszát!


2011. jan. 14. 20:23
 1/2 Milana válasza:

Szia, szerintem teljesen elkepzelheto. Az en verzesem is nagyon gyenge (en is tablettat szedek, de mas fajtat), ha stresszelek, nekem elobb jon meg. Ha felfazom, akkor faj a hasam, derekam, a verzesem pedig ugyanolyan gyenge.

Ha tovabbra is aggodsz, fordulj orvoshoz, es mihamarabbi "gyogyulast".

2011. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nap csúszás simán belefér. Én is másfél éve szedek gyógyszert, de már legalább 4x előfordult, hogy egy nappal később vagy előbb jött meg. Van ilyen. Nem jelent semmit. Egy nap nem.
2011. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!