Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel fordult elő már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel fordult elő már ilyen? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk a barátommal. ez az idő alatt 1x se hívott fel, nem küldött sms.t .. azzal védekezik, hogy nincs pénz a telefonján, érdekes hogy nekem sincs, én mégis megtudom oldani. Sose mondja hogy szeret, vagy csak ritkán. ezt is szóvá tettem neki, de ő erre csak annyit modnott: "attól még hogy nem mondom minden attól még szeretlek".. az első pár hétben mindennap találkoztunk. 2 hónap elteltével már csak hetente kb 3x. már ugy érzem hogy egyáltalán nem is foglakozik velem:S mit tegyek?:S
2010. dec. 8. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hallod, ez jó kérdés...
2010. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

velem már előfordult ilyen..nem szakítottam vele mert szerettem(pedig nem egyszer mondta le a talit,vagy nem jött el,persze kifogása mindig volt).az érettségi miatt(legalábbis ő ezt mondta)2 hétig nem jelentkezett,hiába kerestem...mintha a föld nyelte volna el...

ekkor szakítani akartam,viszont a szemébe nem tudtam megmondani mert még mindig szerettem,majd 1-2 találkozás után rájöttem h egyszerűen undorodom tőle,ha megölel ha hozzám ér..:S

2010. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
neked kell érezned h milyen mély a kapcsolatotok. attól mert nem mondja h szeret, lehet h imád...csak nem képes kimutatni az érzéseit. de ha aztérzed h hanyagol, lehet h megkellene vele beszélned, és sürgősen lépni vmit. ne tedd tönkre magad egy olyan kapcsolat miatt, ami lehet meg se éri :S
2010. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen es a penzet azt egy masik nöre költötte (sms, hivas stb)!
2010. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma felhívtam hogy haza ért e keszthelyről(oda jár suliba) azt mondta h nem ért még haza szóval nem tudunk találkozni.. majd csak később..közben egész nap fennvolt Facebookon, ami azt jelenti hogy nem is ment iskolába:) ez már nagyon sokszor előfordult.. miért hazudozik?
2010. dec. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!