Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy bogyó. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy bogyó. Most akkor óvszer 7 napig?

Figyelt kérdés
A tájékoztató ezt írja, de viszont a 7 nap szünetben nem használunk gumit szval nem tom h mi legyen.
2011. jan. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen használjatok óvszert!

És még egy plusz info: ha a kimaradt szem után már nincs egy hétnyi bogyód, akkor szünet nélkül szedd tovább a következő levéllel.

2011. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan felül akarod bírálni a tájékoztatót? Ha azt írja, hogy kell mellévédekezni, akkor kell. A mesterséges ciklus egyes szakaszaiban sem egyforma az esély a peteérés kialakulására, a legveszélyesebb a szedés első hete. A gyógyszerszünet már egy olyan időszak, ami alatt már nem alakulhat ki peteérés, ezért nem kell akkor mellévédekezni. De ez nem jelenti azt, hogy ha szedés közben marad ki, akkor sem kell! Használjatok gumit!


26/N

2011. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

JÓJÓ Oké! De sztem ezt nem muszály ien ingerült hangulatban előadni. Feltettem egy kérdést mert nem voltam biztos. Nem volt minden teljesen tiszta, de amit leírtál abból már leesett. És ha nem így adod elő akk is megértem. Kössz.

Az elsőnek is köszike!

2011. jan. 12. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

nem megsértődni kéne, hanem alaposan elolvasni a tájékoztatót, és aszerint eljárni :) nem véletlenül adják a gyógyszerhez.

ha meg az érdekel, hogy mikor a legnagyobb az esély a teherbeesésre, akkor arról kérdezz.

2011. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!