Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekcióról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekcióról véleményetek?

Figyelt kérdés

2 nap múlva kapok fogamzásgátló injekciót. A nőgyógyászommal, minden más lehetőséget (különböző okok miatt) kizártunk.


Használ valamelyikőtök ilyen injekciót? Milyen mellékhatások jelentkeztek ténylegesen Nálatok? Mire számíthatok?


20/L


2011. jan. 5. 18:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!


A terhesség alapból nem gond. Súlyos asztmával, cukorbetegséggel és bipoláris zavarral kezelnek, nem hiszem, hogy valaha alkalmas leszek egy gyermek felnevelésére. Sok műtétem volt, így a testem sem biztos, hogy évek múlva képes lesz kihordani egy gyermeket.

Annyi mindent kitaláltak már a gyermekáldásra.

Ilyen szempontból, ez a gonnd, nem gonnd.


A közti vérzések, a hízás, ami jelen esetben gondot okozhat. Félek!


A hízás a csontjaim miatt, a lábim maradandón károsodtak, és a hízás következtében, nem biztos, hogy lábra tudok majd állni. Hát ezért ez a legveszélyesebb az én esetemben!

Igen, az orvos is mondta, hogy alap esetben, ez a megoldás tényleg nem jó. Viszont az én körülményeim között, ennél jobbat nem tud javasolni.

2011. jan. 6. 11:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát te tudod. De szerintem akkor is sokkal jobban tennéd, ha maradnál a pesszáriumnál vagy az óvszernél.

Mivel előre egyáltalán nem tudhatod, hogy te hízol-e tőle vagy sem.

2011. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem fél éve adták be az első injekciót.

Akkor még nem tudtam, hogy ettől vannak panaszaim.

Torokszorítás, megemelkedett vérnyomás (150/110) huzamosabb ideig, szorítás a mellkasban, légszomj, hízás stb

Most küldött el a háziorvos egy komplett kivizsgálásra.

A labor eredmények nem mutattak nagy gondot a panaszaimra.

Ekkor jutott eszembe az injekció. Most erről a részéről közelítik meg a panaszaim kivizsgálását.

SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY BEADASSA MAGÁNAK!!

2011. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!