Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekcióról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekcióról halottatok már, mit gondoltok róla,3 hónapig véd, annyit tudok, hány éves korba adják be, valaki kapott már?! (18/L)

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ajánlanám,mert sokan teherbe esnek tőle!!

Az egyik kolleganőm is igy lett terhes,de mivel van már neki gyereke,igy nem tartotta meg,elvetette!!

2009. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző ismer egyet, de szerinte sokan esnek teherbe, röhej..


Nézd, én is rákerestem már, találtam is róla infókat, megosztja az embereket. Ha józan, paraszti ésszel nézed, kapsz egy injekciót, de ha bármi gond van (beszámoltak már folyamatos vérzésről) nem tudod abbahagyni, felfüggeszteni. Túl nagy az a hormonadag, lehet mellékhatás. Próbálj rákeresni a neten, sok saját tapasztalatot találhatsz róla. Pozitívat, negatívat egyaránt. Hajrá :)

2009. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.válaszolónak!

Igen,egy ilyen emberről tudok a környezetemben...de a multkor volt egy ilyen kérdés itt,és sokak szerint nem ajánlott,mert sokan teherbe esnek az injekció mellett is!

Amugy a kolleganőmnek sokat kellett mennie,mire elintézte az abortuszt,és még az orvos szerint sem biztonságos!!

2009. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Namertaztán a gyakorikérdések igazán hiteles forrás...
2009. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a gyakorikérdésekből indultam ki:Sha már egy orvos,és egy ismerős szerint nem jó...főleg az orvos szerint,akkor abban van valami...legalábbis szerintem!!De nem kell rám hallgatni,mindenki döntse el,hogy neki mi a jó,és mi nem!!Ennyi
2009. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A neten egy csomó anyagot találsz róla, hiteles forrásból is, hogy nem megbízható. Abszolút nem ajánlják, főleg ennyi idős korban sem, csak maximum ha az illetőnek volt már gyereke.

Mivel meddőséget is simán okozhat. Nem jó módszer. Onnan tudom, hogy engem is érdekelt, de egy kis utánanézés után egyből elment a kedvem tőle.

2009. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak azért veszélyesebb picit, mert ha jól működik, nem jön meg, viszont ha nem működik, akkor ugye teherbe esel és akkor sem jön meg. Vigyázni kell vele, mert túl későn lehet mellette észrevenni, hogy babát vársz-e vagy sem.

Én csupán ezért nem ajánlanám. Vannak ebből a szempontból jóval biztonságosabb módszerek is.

2009. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy közeli ismerősöm teherbe esett mellette, és imádnivaló a gyerek de.... hát igen, nem olyan mint a többi 8 éves:( Én nemsok jót hallottam róla, egyszerre egy hatalmas hormonadagot kapni, hát elég ilyesztő, és ezt nem tudod abbahagyni mégha folyamatosan vérzel is mellette, vagy egyéb mellékhatásokat észlelsz. Én inkább gyógyszert iratnék! Azzal le lehet állni bármikor.
2009. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Benneteket nem világosít fel a dokitok? (tisztelet a kivételnek) Két napja beszéltem az orvosommal, egyáltalán nem ellenezte, de! Csak annak ajánlja, aki már 35 felett van, vagy többször szült már és kevésbé szeretne gyermeket, szoptatós mamáknak, akik a közeli években nem terveznek több babát, de semmiképp sem javasolja a fiatalabb korosztálynak.
2010. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!