Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Orvosom mindenféle kivizsgálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosom mindenféle kivizsgálás, vérvétel nékül felirta a Lindynette 20-at. Lehet a későbbiekben problémám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
nem valoszinű,ez gyenge hormontartalmú,és drága is:)
2009. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is ezt szedem, de engem előtte elküldött vérvételre,hogy a májam jól működik-e.
2009. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálam sem volt semmi vizsgálat, úgy írta fel a gracial-t, de bevállt!
2009. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mivel az az egyik "legfinomabb" ezért igazából túl sok értelme nincs, ha amúgy nincs semmi bajod.
2009. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kivizsgálással írta fel ezt a doki és tojt rá, hogy 5 értékem eltért a normálistól. Ma veszem be az 1. szemet és tökre félek, hogy lesz-e vmi bajom tőle...
2009. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne problemad. Attol hogy par ember most nem erez problemat, meg te lehetsz kulonbozo, egyebkent majd evek mulva is kojohet akarmi. Ha nyugodtn akarod szedni, akkor menj masik orvoshoz es kerj teljes vizsgalatot, igy legalabb tudod, hogy egeszseges vagy.
2009. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem sem vizsgált meg mikor felírta, csak évente 1x van egy kötelező vizsgálat, és amúgy meg sem vizsgál ha nem szólok neki. és én is Lindynette-t szedtem, de a libidóm alacsony volt, és havi 1 szex volt a párommal...így abbahagytam.
2009. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hallod az utcán épp ma délután láttam hogy eldobtak egy ilyen gyógyszeresdobozt. De tényleg. felszedem és megnézem a mellékhatásokat:D
2010. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!