Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan váltsak tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váltsak tablettát?

Figyelt kérdés
Váltani fogok belara tablettára és a tájékoztatóban az van, hogy használjam fel az előző készítményt, majd ezután közvetlenül kezdjem el szedni a belarat, anélkül hogy a tabletták szedését megszakítanám. Tehát akkor ezek szerint nem kell semmi szünetet tartani a kettő között és rögtön másnap kezdjem a belarat ahogy az előző elfogy? Lehet hogy én vagyok az értetlen, de mindenki mást mond és már nem tudom hogy csináljam...
2008. jan. 21. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem mondta el a doki, hogy hogyan, akkor miért nem kérdezted meg? Egyébként akkor meg tegyél úgy,a hogy le van írva a betegtájékoztatóban, mert szerintem nem véletlen van benne! Nem éppen az a használatos, amit az x meg az y elmond!
2008. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A papír azt írja, ne tars szünetet, a dokik azt szokták mondani, tarts szünetet.

Nem hinném, hogy túlzott nagy jelentősége lenne.

Én amúgy tartottam szünetet, rendes 7 napostat,hisz ez a dolgok menete ezelőtt és ezután is, és úgy tértem át a másik tabira.

Ha gondolod, első hónapban használj óvszert, és akkor tuti nem lesz gond.

2008. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam nem rég! Nekem a doki azt mondta, hogy ha elfogy a régi tabi, akkor NE tartsam meg a szünetet, hanem kezdjem el szedni az új tablettát! A tájékoztatóban is ez volt " más fogamzásgátló készítményről való áttérés" címszó alatt! Nekem rendesen megjött, ahogy szokott!
2008. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Végülis nem tartottam szünetet, hallgattam a tájékoztatóra. De lehet, hogy rosszul tettem, mert tegnap a 4. bogyó után kicsit vérezgetni kezdtem.Lehet, hogy ez normális mert csak a szervezetem szokik rá az új gyógyszerre, de az előzőnél nem volt ilyen. Remélem ez nem attól van, hogy elmaradt a szünet.:(
2008. jan. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!