Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek a dolga a fogamzasgatlas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a dolga a fogamzasgatlas egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A legtobben teljesen termeszetesnek veszik, hogy a nonek a feladata a fog.gatlas, szerintem viszont 50-50%.
2009. jan. 27. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez igy van, fele fele az arany. Meg kell beszelni a dolgokat, elsore gumit hasznalni, ha az megfelel, aztan esetleg ha mindket fel ugy dont, akkor lehet fogamzasgatlo tablettat, de ebben a no dontse el, hajlando e szedni annak ismereteben, milyen hatasai lehetnek es a ferfi meg ertese meg hogy a baratnoje egeszsege forog kockan. Ha egyik sem mukodik, akkor meg vannak egyeb dolgok, amiket ki lehet probalni.
2009. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy 50-50%!!!
2009. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarnak gyereket, akkor mindkettejüknek a dolga, hogy tegyen ellene. -->50-50%
2009. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azé aki nem szeretne egy kívánatlan gyermeket rossz időben. Ha valamelyik fél nem törődömet játszik, emlékeztetni kell a következményekre: gyermeknevelés, többletköltségek, esetleg gyerektartás pénz 18 vagy még több éven át... A pontos válasz természetesen 50-50 százalék. Ha már az egyik fél nem akar gyermeket, a másiknak egy normálisan működő kapcsolatban ezt kötelessége megérteni így mindketten felelősségtudatuk teljességében fognak védekezni.
2009. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha belegondolsz, az megvalósíthatatlan, hogy 50-50 legyen, vagy az egyik védekezik, vagy a másik.
2009. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt meg kell beszélni. De egyébként hogy értitek, hogy 50-50? Az egyik megveszi a gumit, a másik meg felhúzza?
2009. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jesszus, ezt nem hiszem el utolso valaszolo!

Remelem csak poennak szantad amit irtal, nem erted a kerdesben az 50-50%-ot???

2009. jan. 27. 10:33
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolso elottinek szantam az elobbi valaszomat, de latom megegy "ertetlen" valasz erkezett.

A legtobb ffi teljesen termeszetesnek veszi, hogy a no megveszi a fogamzasgatlo tablettat, es kesz, levan tudva a vedekezes. De szerintem beszelni kell rola, meg kell beszelni, hogy hogyan vedekeznek.

Az 50-50% azt jelenti, hogy a no is es a ferfi is ugyanannyira felelosek! Ugyanannyira a ferfinak is a feladata a fogamzasgatlas, mint a nonek.

Ezt jelenti az 50-50%!

2009. jan. 27. 10:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy volt és van, hogy a gumit a barátom veszi. Mert szerintem ez elég olyan dolog, amit a férfinak kell venni.

De most áttértünk a fogamzásgátlóra, ott viszont fifty-fifty. Hogy miért? Mert ez így ilendő.

2009. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Második értetlen vagyok.

Mint írtam, szerintem is meg kell beszélni.

De. Alapvetően olyan, hogy 50-50, nem létezik. Persze, elvielg egy kapcsolatban mindketten felelősek a fog.gátlásért, de legyen: leülnek, megbeszélik. Teszem azt, a tablettára szavaznak. Akkor hol az 50? A nő megy el nődokihoz, és veszi be a hormont. A pasi 0%ban felel a fogamzásgátlásért. Szerintem. Hiába beszéléték meg.

2009. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!