Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert mennyi ideig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert mennyi ideig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve vettem egy doboznyit, amiből csak egyet használtam el, nincs baja a többinek, ugye?:D bocsi, kicsit hülye kérdés, de nem akarok kockáztatni.
2010. dec. 26. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Rajta van a lejárati dátum... Általában 4 év szokott lenni, legalábbis Durexnél ennyi.
2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs baja de rá van írva valahova.
2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látsz te rajta szavatosságot?

asdasdasd

2010. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a dobozt kidobtam, ezért nem tudom megnézni. de durex, akkor még tuti jó juhéééé :D
2010. dec. 26. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tartottad nagyon meleg, nagyon hideg helyen, pénztárcában kilapítva, akkor biztosan jó még.

A Lifestyles-ra amúgy rá van írva az egyes darabok csomagolására is, és kb. 1 évig jók.

2010. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy nagy szart egy évig. A Durex extra safenek 4, a többinek 3 szokott lenni.
2010. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!